Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Trackers. Detective Club: Cztery Asy. Edycja Kolekcjonerska gra
3.6666666666667
9

Mystery Trackers. Detective Club: Cztery Asy. Edycja Kolekcjonerska

Zbadaj miasto Brightfield i odkryj prawdę w nadchodzącej czwartej już grze w serii Mystery Trackers od Elephant Games! Jak mówi opowieść, miasto opustoszało po serii tajemniczych ataków dziwnego wilkopodobnego stworzenia. Zagraj w Mystery Trackers: The Four Aces i sprawdź wiele wspaniałych lokacji, zmierz się z trudnymi łamigłówkami i wyzywającymi mini-grami. Spektakularne postacie i wciągająca gra nie pozostawią miejsca na nudę! Poczekaj na ukazanie się Mystery Trackers: The Four Aces, co nastąpi już niebawem!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

MYSTERY TRACKERS. DETECTIVE CLUB: CZTERY ASY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY TRACKERS. DETECTIVE CLUB: CZTERY ASY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA

MYSTERY TRACKERS. DETECTIVE CLUB: CZTERY ASY. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli graliście i pokochaliście inne części gry Mystery Trackers, przygotujcie się na wielką niespodziankę: ten sam deweloper – Elephant Games nie zawiódł wam i wypuścił na rynek całkiem nową grę HO zatytułowanej Mystery Trackers: Four Aces, która jest już czwarta grą tejże serii. Jeśli jesteście ciekawi by sprawdzić czy Elephant Games po raz kolejny dowiodła, że potrafi stworzyć dobre gry HO/Puzzle/Przygoda, przeczytajcie resztę naszej recenzji i przygotujcie się na przygodę swojego życia!.. Read more

Mystery Trackers: Four Aces jest gra single player HO/Puzzle/Przygoda, która rozpoczyna się wspaniałą fabułą. Historia jest następująca: Jesteś detektywem i członkiem tajemniczej organizacji i twoim zadaniem jest zbadać sprawę tajemniczych wydarzeń, które dzieją się w okolicy. Dostajesz zadanie zbadania serii dziwnych ataków zwierząt, które spowodowały ewakuację miasta Brightfield. . Pierwsze dowody wskazują, ze winnymi ataków są członkowie grupy przestępczej znanej jako Cztery Asy i dowiadujemy się jeszcze, że grupa przeprowadza dziwaczne i okrutne eksperymenty genetyczne w nieznanym celu.

Nie zdradzając całej opowieść, przejdziemy do kolejnej cechy gry, grywalności: jest tu z pewnością atmosfera, która jest intrygująca i dość posępna. Przez całą grę będziemy zbierać pewnego rodzaju hybrydy zwierząt. Nie będziemy musieli także chodzi w ta i z powrotem, więc nuda jest ograniczona do niezbędnego minimum. Sceny Ho może nie są doskonałe, ale wciąż zabawne i dobrze zorganizowane. W większości z nich znajdujemy ukryte przedmioty, czasem są one interaktywne. Nie ma kary za nadmierne klikanie nawet na trudniejszych poziomach. Z drugiej strony, łamigłówki i mini-gry są całkowicie wspaniałe i poza kilkoma standardowymi, znajdziemy tu bardzo innowacyjne łamigłówki, które zmusza nas do myślenia Niestety, niektóre z nich są bardzo proste. Kolejnym wspaniałym dodatkiem do gry Mystery Trackers: Four Aces jest rozwiązywanie problemów z pomocą Elfa, który pojawił się w innej części serii. Możesz nawet przyspieszyć swojego małego pomocnika jeśli zechcesz. Masz mapę z dziennikiem na własny użytek, który na żółto pokazuje ci zadania i oszczędza czas na szukanie dowodów.

Kolejnymi dwiema doskonałymi cechami gry są muzyka i grafika! Co w nich takiego wspaniałego? Jeśli pobierzesz godzinną wersję próbna lub tez zakupisz pełna wersję Mystery Trackers: Four Aces doświadczysz bogactwa kolorów, mądrze dobranych, kolorowych i żywych scen, które pozwalają graczom na swobodne poszukiwanie przedmiotów i jednoczesne podziwianie pięknej scenerii. Ta prezentacja wizualna jest przejrzysta i gładka a postacie świetnie zrobione. Muzyka i efekty dźwiękowe są z górnej półki i nie można powiedzieć nic złego o temacie muzycznym. Podkłady głosowe są w porządku, choć można by udoskonalić ruchy warg postaci, które czasem są wyłączone

Podsumowując zatem, Mystery Trackers: Four Aces jest wysokiej jakości grą Ho/Puzzle/Przygoda, w którą można zagrać zarówno w wersji próbnej jak i pełnej wersji,za którą trzeba zapłacić. Gra oferuje ci godziny wspaniałej zabawy detektywistycznej. Bardzo oryginalna fabuła z kilkoma doskonałymi zwrotami akcji, dobrze pomyślaną i pomysłową grą opatrzoną świetną szatą graficzna i doskonałą muzyką, co w rezultacie sprawia, że Mystery Trackers: Four Aces jest czymś, czego nie można przegapić!