Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Trackers: Raincliff Collector's Edition gra
4.2777777777778
18

Mystery Trackers: Raincliff Collector's Edition

Na sławnych Mystery Trackers czeka kolejne śledztwo. Tym razem mają oni odnaleźć grupę zaginionych studentów. Pomóż tym przedsiębiorczym detektywom w przeszukaniu całego miasta Raincliff w celu ujawnienia tajemnicy związanej z zaginięciem studentów podczas grania w naszą najnowszą produkcję pt. "Mystery Trackers: Raincliff Collector's Edition". Jest to gra z Ukrytymi Przedmiotami, zatem będziesz musiał dokładnie przeczesać tu każdą z podanych lokacji. Możesz pobrać "Mystery Trackers: Raincliff Collector's Edition" całkowicie za darmo. Zrób to już teraz i przyłącz się do tajemniczego dochodzenia.

MYSTERY TRACKERS: RAINCLIFF COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY TRACKERS: RAINCLIFF COLLECTOR'S EDITION

MYSTERY TRACKERS: RAINCLIFF COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Mystery Trackers: Raincliff ” stanowi najnowsze wydanie z serii przygodówek z ukrytymi przedmiotami od Elephant Games. Cała opowieść krąży tu wokól wyludnionego, nawiedzonego miasta- Raincliff, w którym masz za zadanie rozwikłanie tajemnicy dotyczącej pewnej zjawy, ducha, czy czegoś w tym stylu. “Mystery Trackers: Raincliff ” przeistacza się w dosyć intrygującą historię, która posiada wiele nieoczekiwanych zwrotów w akcji. Cała opowieść przebiega wedle diaglogów, które pojawiaja się kolejno podczas rogrywki. Owe konwersacje są interesujące i nigdy nie obciążają Cię żadnymi niepotrzebnymi informacjami. Mini gry oraz łamigłówki zostały tu dosyć dobrze zaprezentowane, mimo, że są dosyć typowe jak dla tego gatunku. Masz możliwość przeskakiwania niewygodnych zadań, jednak będziesz musiał pamiętać, że zbyt częste robienie tego może stanowczo skrócić długość całej rozgrywki... Read more

Jeżeli jednak nie bardzo interesuje Cię sama rozgrywka, możesz spokojnie rozkoszować się opracowaniem graficznym. Pod względem wizualnym, gra ta prezentuje się nadzwyczaj dobrze, występujące w niej postacie oraz obrazki wyglądają bardzo realistycznie, ale mimo tego będziesz mógł wciąż natknąć się na kilka niewyraźnych zakamarków. Poprzez grę światła oraz rozmazanie niektórych ze scenerii, bardzo trudno może być Ci odszukać niektóre z przedmiotów, ponieważ są one dosyć małe i dobrze wtopione w tło. Na całe szczęście wskazówki przeładowywują się do 30 sekund i nie ma tutaj kar za bezcelowe klikanie. Jeżeli chodzi o muzykę, to jest ona także dosyć dobra, idalnie wpasowywująca się w atmosferę, a momentami nawet przerażająca,  w szczególności w jednej ze scenerii, w której możesz z pewnością podskoczyć ze strachu. Niestety brak podkładu głosowego osłabia nieco te efekty. “Mystery Trackers: Raincliff ” posiada dużo zadań do wykonania na każdej planszy oraz mnósto przepięknych ilustracji do przeszukania. Produkcja ta oferuje świetną rozgrywkę na poszukiwanie ukrytych przedmiotów dla wszystkich tych, którzy lubią kiedy jeży im się włos na głowie. Jest to idealna gra na jedną z tych mrocznych i samotnych nocy. Miłej zabawy!