Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition gra
2.9
80

Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition

Nie możemy się już doczekać ukazania się Mystery Trackers: Black Isle – edycji kolekcjonerskiej od Elephant Games! Tym razem, wydarzenia tej niesamowitej, zatrważającej przygodowej gry HO mają miejsce na tajemniczej Czarnej Wyspie. Wyobraź sobie, ze młoda reporterka o imieniu Sarah Stempton wraz ze swoim operatorem znikają nagle podczas nagrania! Twoim zadaniem jest ich odnaleźć. Przemierzaj tą dziwna wyspę, rozwiązuj łamigłówki i spróbuj swoich sił jako detektyw!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY TRACKERS: BLACK ISLE COLLECTOR'S EDITION

MYSTERY TRACKERS: BLACK ISLE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mystery Trackers: Black Isle to już trzeci raz gdy Elephant Studio pozwala nam przeobrazić się w Mystery Trackers i pochwalić się naszymi umiejętnościami poszukiwania ukrytych przedmiotów. Jak zapewne pamiętacie, poprzednie dwie części były niezwykłe i dawały nam wiele dobrej zabawy. Sprawdźmy co tym razem programiści dla nas przygotowali... Read more

Fabuła jest generalnie taka sama jak w poprzednich częściach: jesteś dociekliwym detektywem, który prowadzi dochodzenie w sprawach tajemniczych zniknięć na dziwnej wyspie, gdzie wszystkie budynki zdają się być nietknięte, jednak nikogo w nich nie ma, oprócz zagadkowej postaci ukrywającej się za maską. Pomimo powtórzonej fabuły, zostaliśmy zaintrygowani akcją, która rozgrywała się w ciemnym otoczeniu Czarnej Wyspy.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek talenty w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, z pewnością ci się przydadzą w Mystery Trackers: Black Isle jako, że gra naładowana jest skomplikowanymi łamigłówkami i mini-grami. System podpowiedzi działa dobrze, jednak nie będziesz musiał często z niego korzystać, gdyż większość z nich to łamigłówki logiczne, które można rozwiązać w paru, prostych ruchach. Sceny HO są przejrzyste, i jak dotąd nie było ich tu zbyt wiele.

Jednakże, jest tu kilka mylących scen, które mogą was na chwilkę przystopować. Oczywiście, musimy podkreślić, że animacja postaci jest doprawdy zdumiewająca. Co więcej, inne elementy animowane tez wyglądają na dopracowane i wypolerowane.

Podsumowując, Mystery Trackers: Black Isle jest długą grą, jednak nie będziesz się nudził, gdyż atmosfera jest niesamowita i zawsze wiesz co się dzieje. Spróbuj zagrać jeśli chcesz zaczerpnąć chwili przyjemności.