Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery P.I.: Lost in Los Angeles gra
3.9090909090909
77

Mystery P.I.: Lost in Los Angeles

Sprawdź się jako detektyw w grze ukrytych przedmiotów "Mystery P.I. - Lost in Los Angeles". Kopia kinowego bestsellera została skradziona ze studia tuż przed premierą. Jeśli wytropisz tego, kto to zrobił i zwrócisz kopię właścicielom, w nagrodę otrzymasz 15 milionów dolarów. Nie zwlekaj, gdyż masz tylko 17 godzin. Wykorzystaj wszystkie swoje zdolności poszukiwania ukrytych przedmiotów i rozwiązywania łamigłówek i ocal film przed totalną klapą w grze "Mystery P.I. - Lost in Los Angeles"!

MYSTERY P.I.: LOST IN LOS ANGELES ZRZUTY EKRANU

MYSTERY P.I.: LOST IN LOS ANGELES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Lost in Los Angeles” to czwarta z serii gier ukrytych przedmiotów “Mystery P.I.” firmy SpinTop Games. Tym razem Twoją misją jest odszukanie skradzionej kopii najważniejszego filmu roku. Masz 17 godzin na odzyskanie kopii i jeśli Ci się uda, w nagrodę otrzymasz całe 15 milionów dolarów... Read more

Gra polega na klasycznym poszukiwaniu ukrytych przedmiotów z listy i odwiedzeniu wielu rozmaitych miejsc. Po każdym poziomie czeka Cię wciągająca mini gra, jak ‘match3’ czy puzzle. Istnieją dwa tryby, które pozwalają Ci na pominięcie mini gier lub poszukiwania ukrytych przedmiotów, w zależności od tego, co Ci bardziej odpowiada.

“Mystery P.I. - Lost in Los Angeles” to bez wątpienia dobra gra ukrytych przedmiotów, chociaż posiada kilka oczywistych wad, które dowodzą, że nie ma rzeczy doskonałych. Fabuła gry nie ma żadnego związku z tym, co musisz robić. Więc kto nie przeczytał tej recenzji nigdy nie dowie się, dlaczego właściwie szuka tych ukrytych przedmiotów.

Jeśli jednak bardziej zależy Ci na dobrej zabawie niż na fabule powinieneś zacząć grać w “Mystery P.I. - Lost in Los Angeles” już teraz i gwarantujemy, że się nie rozczarujesz!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 7.1

Hard Drive: 51 MB