Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery P.I. - The New York Fortune gra
3.7456140350877
114

Mystery P.I. - The New York Fortune

Rozrywkowy i ekscentryczny nowojorski bilioner ukrył swój testament gdzieś w centrum Nowego Jorku! Rodzina ma jedynie 17 godzin na jego odszukanie, bądź cała fortuna Dziadka zostanie przekazana jego psu i kotu. Rodzina wynajmuje ciebie, słynącego z rozwikływania tajemnic prywatnego detektywa, abyś odszukał wskazówki rozsiane po Nowym Jorku. Szukaj i znajdź ponad 2100 ukrytych przedmiotów w 25 wspaniałych, nowojorskich miejscach takich jak Times Square, Central Park, Coney Island, Brooklyn Bridge i wiele, wiele innych.

MYSTERY P.I. - THE NEW YORK FORTUNE ZRZUTY EKRANU

MYSTERY P.I. - THE NEW YORK FORTUNE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mystery P.I. New York Fortune to przyjemny sequel gry ukrytych przedmiotów, wydany przez PopCap Games. Na każdym poziomie musisz przeszukać kilka nowych lokacji. Gracze mogą odkryć wszystkie przedmioty dające bonus lub rozwiązać zagadkę, kiedy tylko uda im się odszukać minimalną wymaganą liczbę przedmiotów... Read more

Ukryte przedmioty raczej nie są związane z wydarzeniami w grze, ale ich znalezienie prowadzi do mini-gier, które pozwalają na odkrycie jednej wskazówki na każdym poziomie, których w grze jest 25 - każdy z nich oferujący wiele nowych lokacji.

Muzyka i efekty dźwiękowe pasują do gry, choć miło byłoby usłyszeć jakieś słynne kawałki kojarzone z Nowym Jorkiem i Broadwayem.

Nawet po rozwiązaniu sprawy przygoda nie musi się skończyć, gdyż jest możliwość gry w trybie “unlimited” lub zagrania po raz drugi z nowymi poziomami i ukrytymi przedmiotami.

Gra w sporym stopniu zapewnia dobrą zabawę, z pewnymi bardzo przyjemnymi i w pełni satysfakcjonującymi elementami.

Jest to jedna z najbardziej zadowalających i wciągających gier ukrytych przedmiotów z jakimi miałem do czynienia. Myślę, że każdemu spodoba się zabawa w rozwiązywanie zagadek oferowana przez NY Fortune!