Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery P.I.: The Curious Case of Counterfeit Cove gra
3.875
24

Mystery P.I.: The Curious Case of Counterfeit Cove

Nadmorska wioska Nowej Anglii znana jest z jej wspaniałych liściastych lasów. Z jaskrawą i kolorową oprawą, miejsce to zachwyca jesienią i przyciąga zbieraczy liści z całych Stanów Zjednoczonych. Jednak tej jesieni, sezon turystyczny stoi pod znakiem zapytania w nowej grze HO puzzle pt. Mystery P.I. - The Curious Case of Counterfeit Cove. Wciel się w rolę dociekliwego Tajemniczego Prywatnego Detektywa by ocalić to miejsce przed ruiną! Przemierzaj te urocze, malownicze miejsca i rozwiązuj wyzywające mini-gry. Jeśli chcesz cieszyć się najbardziej zagadkowym sezonem, pobierz Mystery P.I. - The Curious Case of Counterfeit Cove zupełnie za darmo. Gra ukaże się już wkrótce.

MYSTERY P.I.: THE CURIOUS CASE OF COUNTERFEIT COVE ZRZUTY EKRANU

MYSTERY P.I.: THE CURIOUS CASE OF COUNTERFEIT COVE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tradycyjne, klasyczne gry z ukrytymi obiektami pojawiają się ostatnio dość rzadko i przychodzi czas, gdy mamy ochotę na prostego HOG-a, któremu daleko do wszystkich wzlotów i upadków innych gier. Deweloperzy z PopCapGames stworzyło grę, która idealnie spełnia te wymagania. Mystery P.I. The Curious Case of Counterfeit Cove jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Jest to najzwyklejsza gra z gatunku ukryte obiekty zawierająca proste mini-gry. Seria Mystery P.I prezentuje nam zawsze gry dobrej jakości, w które przyjemnie się gra. Sądzimy jednak, że gry te mogłyby być lepsze gdyby zawierały interakcję z bohaterami zamiast czystego HOG-a... Read more

Brak faktycznej fabuły nie czyni gry gorszą. Jednakże, wcielasz się w rolę osoby zatrudnionej przez starszyznę miasta, której zadaniem jest ocalić nadmorską wioskę Nowej Anglii przed ruiną. Dobrą rzeczą jest to, że sceny HO są czysto określone i pięknie zaprezentowane. Duch krajobrazów Nowej Anglii jest bardzo bliski rzeczywistości i da się go łatwo odczuć. Mystery P.I. The Curious Case of Counterfeit Cove oferuje nam wspaniała stronę wizualną, łączącą przejrzystą, kolorową i jasna grafikę i ciekawą scenerię i tematy. Muzyka nie jest frustrująca, co zawsze warto docenić. Mini gry wliczając Mahjong, match-3 i łamigłówki są różnorodne, wyzywające i niezwykłe.

Trzeba koniecznie dodać, że gra Mystery P.I. The Curious Case of Counterfeit Cove idealnie nadaje się dla początkujących graczy, jednak zbyt łatwa dla starych wyjadaczy. Nie trzeba wiele myśleć, to po prostu miła gra, przy której łatwo o relaks! Krótko mówiąc – jeśli gry z gatunku ukryte obiekty są twoją pasją, powinieneś spróbować i tej!