Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Mysteries: The Forbidden City gra
2.75
12

Hidden Mysteries: The Forbidden City

Mamy coś wyjątkowego dla wszystkich fanów gier z gatunku ukryte obiekty i tych, którzy lubią ciekawe łamigłówki. Hidden Mysteries: The Forbidden City jest nową grą wskaż i kliknij, która pozwoli ci zanurzyć się w niezwykły świat starożytnych, chińskich łamigłówek i zagadek. Pomóż swojej pani profesor Evelyn Tao studiować dziennik jej ojca i odnaleźć skarb! Znajdziecie tu ponad 20 realnych lokacji i oryginalne łamigłówki. Pobierz Hidden Mysteries: The Forbidden City całkowicie za darmo i dotrzyj do sedna tajemnicy!

HIDDEN MYSTERIES: THE FORBIDDEN CITY ZRZUTY EKRANU

HIDDEN MYSTERIES: THE FORBIDDEN CITY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gunnar Games przedstawiło niedawno swoją najnowsza grę zatytułowaną Hidden Mysteries: The Forbidden City. To niezwykła gra z gatunku HO o wciągającej fabule. Wcielisz się w rolę Evelyn Tao, inteligentnej profesorki uniwersyteckiej, która niedawno straciła ojca. Przyjechała ona do swojego domu rodzinnego, w którym jej ojciec mieszkał całe swoje życie. Podczas przeglądania starych dokumentów natrafia na stertę papierów, która okazuje się być ręcznie napisanym dziennikiem jej ojca. Podążaj za wskazówkami zawartymi w dzienniku w grze Hidden Mysteries: The Forbidden City! Akcja rozgrywa się w Chinach i jesteśmy przekonani, że spodoba się wam orientalny wygląd chińskiej scenerii... Read more

Jednak pomimo obiecującej fabuły i piękna widoków, gra może oferować więcej nerwów niż radości. Wydaje nam się dość nudna, ruchy są wolne i proste, oprócz łamigłówek, które jednak są mało ciekawe! Niektóre z nich są podchwytliwe, ale nie niemożliwe do rozwiązania.

Generalnie, zbiera się fragmenty przedmiotów i odkłada na właściwe miejsce. To jest właśnie sedno gry. Dodatkowo jest lista standardowych scen z ukrytymi obiektami. Są tu przedmioty, które zostaną użyte, takie jak np. klucz. Jest to gra z gatunku HO, lecz jeśli ktoś nie jest fanem tego rodzaju gier, zapewne nie zainteresuje go Hidden Mysteries: The Forbidden City.

Przyjrzyjmy się teraz grafice i podkładowi muzycznemu. Szata graficzna jest w miarę dobra, jednak nie wystarczająco. Kolorystyka jest przyjemna. Muzyka też nie jest zła, jednak dość powtarzająca się i niezbyt wpadająca w ucho.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że Hidden Mysteries: The Forbidden City jest dobrą grą, która może się spodobać niezależnie od tego kim jesteś – doświadczonym graczem czy amatorem. Pobierz, zagraj i kto wie, może przypadnie wam do gustu!