Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Mysteries: Royal Family Secrets gra
3.25
8

Hidden Mysteries: Royal Family Secrets

Wyrusz w niezwykłą podróż na wyspę Roanoke I dowiedz się prawdy o królowej w nowej, fantastycznej grze HO pt. Hidden Mysteries: Royal Family Secrets! Krążą pogłoski, że królowa ma romans z mężczyzną znanym jako Alphonse Pieter. Znajdź dowody I ocal królową przez Alphonse, nie pozwól by zrealizował swoje nicne plany! Ośmielisz się podjąć wyzwanie I rozwiązać wszstkie łamigłówki? Pobierz całkowicie za darmo Hidden Mysteries: Royal Family Secrets I zostań bohaterem!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Hidden Mysteries: Royal Family Secrets. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

HIDDEN MYSTERIES: ROYAL FAMILY SECRETS ZRZUTY EKRANU

HIDDEN MYSTERIES: ROYAL FAMILY SECRETS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dziś zajmiemy się kolejną odsłoną znanej kolekcji gier HO pt. Hidden Mysteries od Game Mill Entertainment/Gunnar zatytułowaną Hidden Mysteries: Royal Family Secrets, która kusi nas wciągającą fabułą I niezwykłą grą... Read more

W Hidden Mysteries: Royal Family Secrets, zdarzenia dzieją się w XVII wiecznym Londynie, epoce spisków, intryg I konspiracji. Według fabuły, jesteś służką królowej Elżbiety, która jest prześladowana przez wrogie jej osoby I zostaje skazana na śmierć. By anulować ten wyrok, będziesz musiał rozwiązywać trudne łamigłówki I znaleźć tony ukrytych przedmiotów. Historyczna podróż do Angli jest OK I oferuje nam poznanie wieli ciekawych faktów.

W Hidden Mysteries: Royal Family Secrets wszystko jest standardowe dla gatunku jako, że trzeba przemierzać różnorodne lokacje I korzystać z obiektów by rozwiązywac łamigłówki I mini-gry. Sceny z ukrytymi przedmiotami są miłe do badania, jednakże niektóre obiekty mogą byc trudne do odnalezienia przez dośc ciemne tło. Jest tu jednak wiele łamigłówek, niektóre sa raczej proste I wymagają przecietnych umiejętności. Byłoby lepiej gdyby dodać tu bardziej wyzywające zadania, które przyciągnęłyby większa ilość graczy. Nie ma jednak nic lepszego dla nowicjuszy!

Jeśli chodzi o grafikę, znajdziemy tu doprawdy cudowna mieszaninę kolorów nawet w ciemnych otoczeniach. Podkład muzyczny nie jest zły, jednak nie bardzo zapadający w pamięć.

Podsumowując, można łatwo wciągnąć się w tą fajna przygodę HO, jednak Hidden Mysteries: Royal Family Secrets wciąż nie będzie w stanie was w sobie rozkochać. Jej jednostajna gra I dość banalne zadania utrzymują grę z dala od pierwszych miejsc na liście najlepszych gier z tego gatunku.