Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Mysteries: Gates of Graceland gra
3.7368421052632
19

Hidden Mysteries: Gates of Graceland

Witamy w Hidden Mysteries: Gates of Graceland, zdumiewającej grze HO przygoda, gdzie będziesz musiał dosłownie, ocalić piosenkę! Główny bohater – Elvis napisał piosenkę, która następnie została skradziona i ukryta. Nie pozwól by piosenka zaginęła na dobre, pomóż Elvisowi odnaleźć i ocalić jego mały skarb. Zbadaj piękne lokacje, szukaj wskazówek, gromadź potrzebne ukryte przedmioty i zdobądź piosenkę. Gotów podjąć to wyzwanie i poznać prawdę/ Pobierz zatem Hidden Mysteries: Gates of Graceland już teraz, całkowicie za darmo i ukończ misję! Powodzenia!

HIDDEN MYSTERIES: GATES OF GRACELAND ZRZUTY EKRANU

HIDDEN MYSTERIES: GATES OF GRACELAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Do wszystkich fanów Elvisa Presleya i gier HO, nadchodzi niewiarygodna gra, która będzie chciała przypomnieć nam o tym wielkim muzyku i jego pracy! Gotów na śledztwo, polowanie na ukryte obiekty i dobrą zabawę z królem Rock’n'Rolla? Jeśli tak, przeczytajcie nasza recenzję o nowej grze Hidden Mysteries: Gates of Graceland od dewelopera Gunna Games!.. Read more

Wiele gier HO używa strasznych morderstw i tajemniczych zaginięć lub też mocy nadprzyrodzonych by utrzymać nasza uwagę i stworzyć dobrą fabułę. Jednakże, Hidden Mysteries: Gates of Graceland jest grą, w której tego nie ma. Opowieść jest znacznie inna i idzie mniej więcej tak: Wcielasz się w rolę narratora, której życie zmieniło się na zawsze dzięki muzyce i pracy Elvisa i dlatego też pracuje jako kierownik wystawy w muzeum Elvisa. Podczas rutynowych czynności w muzeum natykasz się na wskazówkę, która mówi nam, że prawdopodobnie Elvis stworzył wzruszającą piosenkę dla swojej matki, ale nigdy nie był w stanie jej wypuścić na rynek. Co więcej, ta piosenka prawdopodobnie ukryta jest w jego domu, więc zyskujemy szansę by odwiedzić Graceland! Choć początek opowieści jest doskonały, później już niewiele się dzieje a fabuła nie ma żadnych zwrotów zdarzeń, więc może być mało interesująca dla tych, którzy nie są zagorzałymi fanami Elvisa. Jednak, gra posiada wiele filmików i podkładów dźwiękowych z jego muzyki i koncertów na żywo, co dokłada się do pozytywnego odbioru całości.

Kolejną cechą na które się skoncentrujemy jest grywalność. Niestety, Hidden Mysteries: Gates of Graceland nie posiada takiej gry, która odróżniałaby ją od reszty gier tego typu dostępnych na rynku, ale to nie czyni jej złą. Wprost przeciwnie, sceny z ukrytymi przedmiotami są w porządku, w większość opartej na listach tekstowych. Niektóre sceny HO są interaktywne, co znaczy, że trzeba będzie zaangażować przedmioty uprzednio uzyskane. Miłym dodatkiem jest także duża ilość przedmiotów bezpośrednio związana z Elvisem, takie jak zamszowe, niebieskie buty czy też bilety na koncert, które użyte są w scenach. Poza scenami HO, mamy także łamigłówki, które muszą występować w każdej grze typu przygoda. Ta gra jako wskaż i kliknij single player nie zaskakuje nas tym, że większość łamigłówek jest typowa dla gatunku, znajdziemy więc obracanie, układanki itp.. Mini-gry i łamigłówki są czasem zbyt proste, ale zabawne. Jak zwykle, jest system podpowiedzi, który pomaga nam w przypadku gdy zdarzy nam się utknąć. Sama gra trwa około czterech godzin.

To, co dla graczy ma dziś duże znaczenie to szata graficzna i podkład muzyczny. W tej grze , Hidden Mysteries: Gates of Graceland, mówi się, że grafika ma odzwierciedlać posiadłość Elvisa – Graceland jak najdokładniej, choć z pewnymi zmianami na potrzeby gry. Sceny są kolorowe, oryginalne i bardzo przejrzyste, ale nie najlepsze jakie widzieliśmy. Muzyka za to jest wspaniała. Pomimo tego, że nie tylko Elvisa zdarzy nam się słuchać, są tu dźwięki i rytmy na tą właśnie nutę, co jest doprawdy doskonałe.

Podsumowując, Hidden Mysteries: Gates of Graceland jest grą Ho z elementami przygody i puzzle, która jest przeciętna jeśli chodzi o grafikę i grę, ale zachwyca fabułą i wspaniałą muzyką, co sprawia, że warto pobrać grę w wersji próbnej lub tez zakupić pełną wersję!