Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Mysteries: Return to Titanic gra
3.1818181818182
22

Hidden Mysteries: Return to Titanic

Mnóstwo nierozwiązanych tajemnic I sekretów czeka na ciebie w nowej ekscytującej I fantastycznej grze pt. Hidden Mysteries: Return to Titanic! Przenieś się na pokład słynnego statku, złap szpiega I powstrzymaj go zanim będzie za późno. Uwolnij się , uwolnij dusze pasażerów liniowca I co najważniejsze, dowiedz się dlaczego właśnie ty masz przez to wszytko przechodzić! Pobierz Hidden Mysteries: Return to Titanic calkowicie za darmo już teraz, rozwiąż wszystkie łamigłówki I odłuż wszystko na właściwe miejsce! Powodzenia!

HIDDEN MYSTERIES: RETURN TO TITANIC ZRZUTY EKRANU

HIDDEN MYSTERIES: RETURN TO TITANIC RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Hidden Mysteries: Return to Titanic została stworzona przez Game Mill Entertainment jako uhonorowanie 100 rocznicy zatonięcia Titanika. Pomimo tego, że temat ten wałkowany był przez wielu programistów już wielokrotnie, niewielu udało sie stworzyć coś na prawde wyjątkowego. Jak więc wypadł Hidden Mysteries: Return to Titanic?.. Read more

Opowieść, w rzeczy samej, nie ma nic wspólnego z słynna wersją filmu Jamesa Camerona. W Hidden Mysteries: Return to Titanic, nie tylko musisz uciec przez utonięciem ale też uwolnić dusze tych, którzy spoczywają tam od 100 lat.

Gra oferuje dwa zwykłe tryby: łatwy I trudny. Jeśli jesteście zapalonymi graczami HO, lepiej rzućcie sie na tę druga opcję, gdzie znajduje się o wiele więcej wyzwań, Tu czekają na was kary za bezmyślna klikaninę, powoli ładujące sie przyciski podpowiedzi I inne przeszkody. Jednakże, jeśli dopiero rozpoczynasz karierę HO, możesz wypróbowac tryb łatwy, gdzie nic nie powstrzyma cie przed rozkoszowaniem sie zdumiewającą grafiką.

Rozwiązywanie podchwytliwych łamigłówek zawiera podróże pomiędzy różnymi częściami statku przy użyciu mapy. Na szczęście, mapa jest przemyślana, zawsze pokazują miejsce, w którym się znajdujemy I miejsca, w których czekają na nas przeróżne zadania. Jest tu jeszcze coś ciekawego – można podróżowac z przeszłości w przyszłość przez portal I manipulowac przedmiotami by używac ich w innym czasie. Scenom z ukrytymi przedmiotami daleko do ideału jednak można spokojnie grać a czasami jest na prawdę trudno.

Bardzo chcielibyśmy aby Hidden Mysteries: Return to Titanic miał podkłady głosowe, jednak, fakt ten nie odbierze nam możliwości dobrej zabawy. Przejrzyste wykonanie I przemawiająca fabuła z pewnością zabawią was na kilka godzin. Szczerze polecamy!