Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Mysteries: Civil War gra
3.5294117647059
17

Hidden Mysteries: Civil War

Ta gra ukrytych przedmiotów poświęcona jest Wojnie Cywilnej pomiędzy armiami Unii i Konfederacji, która miała miejsce w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Masz niepowtarzalną szansę wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu. Liczne historyczne miejsca czekają na Ciebie. Szukaj ukrytych przedmiotów i dowiedz się więcej o tych interesujacych czasach.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPhone

HIDDEN MYSTERIES: CIVIL WAR ZRZUTY EKRANU

HIDDEN MYSTERIES: CIVIL WAR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ta gra ukrytych przedmiotów poświęcona jest Wojnie Cywilnej pomiędzy armiami Unii i Konfederacji, która rozpoczęła się w 1861 roku w Stanach Zjednoczonych. Gra “Hidden Mysteries - Civil War” została stworzona przez firmy Gunnar Games i GameMill. .. Read more

Ideą gry jest odwiedzanie historycznych miejsc w poszukiwaniu przedmiotów ze specjalnej listy. Rozczarowało nas to, że brak jest wytłumaczenia dlaczego mamy znaleźć akurat te przedmioty. Czasami obiekty nie pasują do dziewiętnastowiecznej scenerii. Zdarza się, że musisz odszukać mikroskopijną biedronkę lub muchę, co jest prawie niewykonalne. W takim przypadku zawsze możesz skorzystać z podpowiedzi - przypadają Ci trzy na każdy poziom.

Możliwa jest gra w dwóch trybach: na czas i relaksującym, jednak bez względu na to, który wybierzesz, gra wydaje się bardzo krótka. Wykonanie wszystkich zadań zajmuje jedno popołudnie.

Wartość gry “Hidden Mysteries - Civil War” nie leży w ukrytych przedmiotach i trybach gry. Jednak odkryjesz wiele interesujących faktów, dotyczących tej wojny. Jeśli chodzi o grafikę i efekty dźwiękowe, to zupełnie nie pasują do gry i można ocenić je jako przeciętne.

Gra ta nie zainteresuje prawdziwych fanów gier ukrytych przedmiotów, a początkującym może dać mylne pojęcie o grach tego gatunku.