Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hidden Mysteries: The Fateful Voyage - Titanic gra
3.0361445783133
83

Hidden Mysteries: The Fateful Voyage - Titanic

Odkryj tajemnicę legendy zatopionego statku Titanic w nowej, ekscytującej grze Hidden Mysteries: The Fateful Voyage - Titanic! Zbadaj wszystkie lokacje na statku, znajdź wszystkie ukryte obiekty i wskazówki, które pomogą Ci odnaleźć wyjście z Titanica i przetrwanie tragedii! Grę Hidden Mysteries: The Fateful Voyage - Titanic możesz pobrać bezpłatnie. Weź udział w historycznej tragedii świata! Powodzenia!

HIDDEN MYSTERIES: THE FATEFUL VOYAGE - TITANIC RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Odkryj małą wioskę zamieszkiwaną przez wróżki; udaj się w fascynującą podróż, aby pomóc mieszkańcom wioski odzyskać ich świat? Co kryje się za tajemniczą, wszechobecną mgłą? Jakie sekrety kryją tęskne dusze włóczące się po tym miejscu? Z pomocą wróżki rozwiążesz te tajemnice i przywrócisz dawny splendor swojemu sklepowi w grze logiczno zręcznościowej Little Folk of Faery... Read more

Zbuduj swoje wymarzone miasto w nowej, absorbującej grze Jane’s Realty 2! Buduj wysokie, piękne budowle i zrekonstruuj wszystkie budynki, które zostały zniszczone podczas trzęsienia ziemi. Gra zawiera dwadzieścia siedem ciekawych poziomów, a każdy z nich ma inne zadanie do wykonania. Zadania te są zazwyczaj proste, nawołują do budowania określonych typów domów lub zarabiania pieniędzy. Nową grę logiczno zręcznościową Jane’s Realty 2 możesz pobrać bezpłatnie. Udowodnij, że jesteś najlepszym managerem!

Heartwild Solitaire: Book Two to kolorowa gra karciana, w której możesz znaleźć setki rodzajów pasjansów! Karty pogrupowano w talie w różnorakie wymyślne wzory, i ułożono je nawet w dwa stosy. Powinieneś wyczyścić planszę z tak wielu kart ile Ci się uda, przesuwając je na odpowiednie miejsce. Spróbuj wygrać punkty bonusowe w dopasowywaniu kart kilka razy z rzędu i zbierz unikalne, zmieniające się na każdym poziomie power-upy! Grę Heartwild Solitaire: Book Two możesz pobrać bezpłatnie i stać się najlepszym graczem w pasjansa!