Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Delicious: Emily's Holiday Season! gra
3.8594704684318
491

Delicious: Emily's Holiday Season!

Dołącz do Emily i jej rodziny w tej nowej, podnoszącej na duchu przygodzie zatytułowanej "Delicious - Emily's Holiday Season"! Tym razem pomóż Emily przygotować przyjęcie w przytulnej, małej chacie dla jej ukochanych krewnych. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku Snuggford, gdzie dwóch chłopców ubiega się o względy Emily. Którego wybierze? Weź udział w zabawach, takich jak lepienie bałwana, jazda na łyżwach czy wojna na śnieżki! Fascynująca oprawa zimowej scenerii wprowadzi Cię w świąteczny nastrój!

DELICIOUS: EMILY'S HOLIDAY SEASON! ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DELICIOUS: EMILY'S HOLIDAY SEASON!

DELICIOUS: EMILY'S HOLIDAY SEASON! RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gamehouse to prawdopodobnie pierwszy wydawca, który przypomniał nam o nadchodzących Świętach, przedstawiając “Emily’s Holiday Season”, najnowszą część z popularnej serii gier “Delicious” Ta gra na czas rozgrywa się wśród zimowych krajobrazów i skupia się na życiu Emily... Read more

Należy wspomnieć, że podstawy gry nie uległy zbytniej zmianie, co nie stanowi problemu w przypadku tak dobrze znanej serii, której mechanika jest już tak wyważona, jak to tylko możliwe. Prowadzisz Emily przez pięć różnych miejsc. Możesz także wybrać jeden z trzech trybów trudności, dzięki czemu każdy może poczuć się komfortowo, bez względu na swój poziom doświadczenia w radzeniu sobie z grami na czas. Niestety, w dalszym ciągu brak trybu Emily Diary Mode, więc nie możesz grać bez ograniczeń.

Typowe dla tego gatunku czynności związane z fabułą pełne są niespodzianek, błyskotliwych dialogów i dodatkowych zadań, które nadają grze płynności. Nie jest ona też tak prosta, jak mogłoby się zdawać na pierwszy rzut oka. W serii “Delicious” zawsze można gdzieś kliknąć i “Emily’s Holiday Season” nie stanowi wyjątku. Co chwilę pojawiają się jakieś komplikacje, które sprawią, że będziesz musiał uwijać się jak pszczoła. Jasne jest, że Twój sukces zależy od szybkiego klikania. Jeśli więc nie radzisz sobie z poziomem, będziesz musiał powtórzyć cały dzień.

W kwestii grafiki i atmosfery gry możemy tylko powiedzieć, że są one niemal doskonałe. Animacje i wyrazy twarzy postaci w trakcie scenek i poziomów są bardzo wiarygodne i słodkie; czasem możesz nawet odnieść wrażenie, że oglądasz operę mydlaną, pełną intryg, rozmaitych wątków miłosnych i niespodzianek.

Tylko jeden element grry “Delicious: Emily’s Holiday Season” może rozczarować - otóż nie jest ona niczym nowym w porównaniu z poprzednimi częściami serii. Z drugiej strony - po co zmieniać coś, co już tyle razy się sprawdziło? Gra świetnie nada się dla miłośników gier na czas. Poczuj nastrój Świąt, które czekają tuż za rogiem!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 Memory: 512 MB DirectX: 9.0 CPU: P800