Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Delicious - Emily's True Love - Premium Edition gra
3.9128367670364
631

Delicious - Emily's True Love - Premium Edition

Gatunek: Na czas

Marzeniem każdej młodej dziewczyny jest prawdziwa i szczera miłość, która doprowadzi ja do ołtarza. Ten szczęśliwy dzień w końcu czeka na Emily. Zabawny marsz weselny, biała jak śnieg suknia i najlepszy na świecie człowiek, któremu Emily oddała serce czekają na ciebie w tej nowiuteńkiej grze z serii na czas pt. Delicious – Emily's True Love. Weź udział w przygotowaniach do ślubu i świętuj razem z główną bohaterką. Kto jest jej wybrańcem?

DELICIOUS - EMILY'S TRUE LOVE - PREMIUM EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DELICIOUS - EMILY'S TRUE LOVE - PREMIUM EDITION

DELICIOUS - EMILY'S TRUE LOVE - PREMIUM EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Delicious: Emily’s True Love jest zdecydowanie jedną z najlepszych gier na czas, jakie zostały stworzone. GameHouse, szczęśliwy rodzic tego nowego projektu, uzyskał doskonałą równowagę pomiędzy fabułą a grą... Read more

Tym razem, twoim zadaniem jest pomóc głównej bohaterce nie tylko prowadzić własny biznes restauracyjny, ale będziesz musiał pomóc jej znaleźć odpowiedniego dla niej mężczyznę. Główna zasada gry nie różni się zbytnio od innych gier serii Delicious, a jest do nich bardzo podobna. Mechanika gry posiada kilka udoskonaleń i ulepszeń. Trzeba przyznać, że gra staje się bardziej wyzywająca, zawiera mini-gry i łamigłówki.

Bez wątpienia, najlepszą cechą gry jest fantastyczny sposób zaprezentowania fabuły. Całkiem zwykła fabuła gry na czas intryguje gracza poszukiwaniami prawdziwej miłości przez Emily. Pomysł przedstawiony jest z odpowiednią dozą humoru i wprowadza romantyczna atmosferę. Proces zdobywania kolejnych poziomów jeszcze nigdy nie był tak zaskakujący i wspaniały jak w Delicious: Emily’s True Love. Każdy poziom jest zrównoważony i oferuje dobrą porcję wyzwań i ciekawostek.

Jedyną kwestią, jaka można zarzucić Delicious: Emily’s True Love jest uzależnienie. Doprawdy ciężko jest oderwać się od komputera. Prawdę mówiąc, nie znajdujemy tu żadnych niedoskonałości czy uchybień.

Podsumowując, Delicious: Emily’s True Love jest doskonałą grą, która powinna spodobać się każdemu miłośnikowi gier na czas. Idealny czas gry, wspaniałe scenerie, zdumiewająca fabuła i rozgrzewające serca środowisko nie pozwoli wam pozostać obojętnymi. Już czas byście zabrali się za przygotowanie lazanii!