Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Delicious: Emily's Childhood Memories gra
3.6079545454545
176

Delicious: Emily's Childhood Memories

Gatunek: Na czas

Co może być bardziej delikatne i chwytające za serce niż wspomnienia z dzieciństwa? Główna bohaterka naszej nowej gry- Emily, jest dokładnie takiego samego zdania. Wyrusza ona do swojego miejsca urodzenia aby zobaczyć po raz ostatni swój rodzinny dom. Dzieje się tak dlatego, ponieważ rodzice Emily zdecydowali się na sprzedaż i przeprowadzkę. Każdy dzień z dzieciństwa Emily przewija sie przed jej oczami! Czy masz ochotę zanurzyć się w jej wspomnieniach i powrócić tym samym do swoich własnych? Zagraj zatem w "Delicious - Emily`s Childhood Memories"! Gra "Delicious - Emily`s Childhood Memories" jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo, więc zrób to już teraz i wybierz się na wycieczkę wstecz czasu do własnego dzieciństwa!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DELICIOUS: EMILY'S CHILDHOOD MEMORIES

DELICIOUS: EMILY'S CHILDHOOD MEMORIES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nareszcie! Jedna z najlepiej prezentujących się i najbardziej radosnych gier ekonomiczno- strategicznych została właśnie wydana, abyś mógł się dzieki niej rozerwać podczas tych wczesnowiosennych dni. Wydana przez GameHouse, “Delicious - Emily’s Childhood Memories” zabiera Cię ze sobą na fascynującą podróż do przeszłośći Emily, idąc kolejno poprzez różne etapy jej życia. Jak zwykle, fabuła została bardzo uważnie zaprezentowana i dostosowana, aby wpasować się idealnie w całą grę... Read more

Odkąd jest to już szóste wydanie w tej serii gier ekonomiczno- strategocznych, nie musimy chyba zbytnio przybliżać jej całej idei. “Delicious - Emily’s Childhood Memories” sama od razu przypomi Ci o wcześniejszych produkcjach i głównych celach w swojej rozgrywce. Podczas gdy samo sedno gry dalej składa się z głównych cech gatunku ekonomiczno- strategicznego, to właśnie dodatki oraz zwroty akcji czynią ją tak bardzo wciągającą produkcją.

Twoje zadania nie będą się tutaj opierały jedynie na klikaniu i serwowaniu. Przygotowywanie różnorodnych dań i dostarczanie ich do klientów stanowi bowiem jedynie ułamek obecnej tu rozgrywki. Ogromna część tego wydania opiera się na mini grach oraz wielu innych zaskakujących unowocześnieniach, które odróżniają ją znacznie od innych produkcji z tej kategorii. Mówiąc szczerze, podróżowanie poprzez pięć zupełnie różnych lokacji oraz zagłębianie się w dzieciństwie Emily oraz wczesne lata 20-ste okazuje się zupełnie wzruszającym zajęciem. Gra pt. “Delicious - Emily’s Childhood Memories” jest wypełniona całą masą chwytających za sercę momentów, które mogą pomóc Ci powrócić wspomnieniami do własnego dzieciństwa i przypomnieć Ci np. jak uczyłeś się jeździć na rowerze.

No cóż, najnowsze wydanie z serii “Delicious” posiaa idealną grafikę oraz przyjazną atmosferę. Jej producenci zdołali zapewnić nam bardzo wciągającą historię i świetne sterowanie w grze. Produkcja ta uderza w nas swoją prostolinijnością i w tym samym czasie zachwyca nas oferowanym w sobie wyzwaniem. Mimo, że jest ona dosyć długa, to trwając swoje 5 czy 6 godzin nigdy nie okazuje się drażniąca czy frustrująca. Będziesz miał ochotę zagrać w nią więcej i więcej!