Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Delicious: Emily's Taste of Fame! gra
3.5808080808081
198

Delicious: Emily's Taste of Fame!

Emily spieszy się do swojego nowego programu kulinarnego w Holliwood - "Emily's Taste of Fame". Jednak nagle jej samochód się psuje. Ląduje ona w przytulnym miasteczku Snuggford. Bądź tak dobry i pomóż Emily wyruszyć w dalszą drogę, sporządzając smakowite posiłki i obsługując wygłodniałych klientów. Przygotuj się na pokonanie wszystkich trudności i poradzenie sobie z niespodziankami. Oj, wygląda na to, że cały świat staje na głowie i nie ma wyjścia z tej sytuacji! Czy sny Emily się spełnią? A może w życiu są rzeczy ważniejsze niż światła jupiterów, sława i bogactwo?

DELICIOUS: EMILY'S TASTE OF FAME! ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DELICIOUS: EMILY'S TASTE OF FAME!

DELICIOUS: EMILY'S TASTE OF FAME! RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Delicious: Emily’s Taste of Fame” to najnowsza część serii gier “Delicious”, stworzonej przez Gamehouse. Gra ta zabierze Cię w podróż z Emily i jej przyjaciółmi, którzy udają się do nowego programu kulinarnego Emily, kiedy jej samochód nagle się psuje. .. Read more

Z początku jest to typowa gra na czas, obsługiwana przy użyciu myszki. Lepiej wyreguluj swoją mysz, gdyż będziesz musiał szybko klikać, żeby przebrnąć przez ten najnowszy rozdział w życiu Emily. Gra polega na zwykłych czynnościach, takich jak gotowanie i obsługa kapryśnych klientów. Jednak tym razem twórcy wykazali się kreatywnością i wprowadzili pewne ulepszenia. Dzięki temu zadania są zróżnicowane, a niektóre z nich mają więcej wspólnego z poszukiwaniem ukrytych przedmiotów niż z grą na czas.

Z przyjemnością zauważyliśmy, że można pominąć wskazówki i sesję treningową, a trudność gry może ulec zmianie nawet w jej trakcie. Zamiast ograniczać się do wnętrza restauracji, ta część gry pozwala Emily na pracę w sklepie, a nawet na farmie, podczas gdy poprzednie części wydawały się nieco monotonne z powodu wyłącznie restauracyjnego otoczenia. 

Grafika i animacje są proste, lecz urzekające. Muzyce daleko do wyjątkowości, ale nie jest ona drażniąca dla ucha. Tylko jeden fakt może rozczarować zagorzałych fanów; tryb “Emily’s Diary”, w którym gracz mógł grać w różne dni z różnymi, specjalnymi wyzwaniami, nie jest już dostępny.

Niemniej jednak, jest to wspaniała gra dla osób w każdym wieku. Spodoba Ci się idealna równowaga między starymi i nowymi elementami.