Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Delicious - Emily's Tea Garden gra
3.6760563380282
71

Delicious - Emily's Tea Garden

Gatunek: Na czas

Emily zamierza otworzyć Herbaciany Ogród po tym jak jej rodzinny biznes dostał się w jej ręce. Zacznij grać w "Delicious - Emily's Tea Garden" i pomóż tej dziewczynie w poprowadzeniu jej nowego interesu! Kafejki, bary z grillem, restauracje oraz klub na plaży- wszystkie te miejsca znajdują się teraz pod Twoją kontrolą! Jedną z najbardziej charakterystycznych cech pomyślnej bizneswonam jest jej zdolność do oferowania wszystkim swoim klientom usług o jak najwyższej jakości! Pobierz "Delicious - Emily's Tea Garden" całkowicie za darmo i doświadcz wszystkich aspektów gastronomicznego biznesu!

DELICIOUS - EMILY'S TEA GARDEN ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DELICIOUS - EMILY'S TEA GARDEN

DELICIOUS - EMILY'S TEA GARDEN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli lubisz gry z gatunku na czas zapewne spodoba ci się nowa gra pt. Delicious - Emily’s Tea Garden od GameHouse. Delicious jest seria gier gdzie spotykamy urocza dziewczyne o imieniu Emily, która uparcie podąża za swoim marzeniem otwarcia własnego ogrodu herbacianego. By móc starać się o pożyczkę w banku, wujek Antonio załatwia jej tymczasową pracę w restauracji swojego przyjaciela, żeby dziewczyna mogła trochę zarobić. Nie przegap okazji by pomóc Emily obsługiwać licznych gości, dostarczać im rozrywki, dekorować każdą z restauracji, w dwóch różnych trybach gry!.. Read more

Wcialjąc się w postać Emily, twoim zadaniem jest prowadzenie restauracji. Klienci wchodzą, sami lub w grupach i wybierają miejsce przy stoliku lub biorą na wynos. Emily ma przygotowywać posiłki i przyjmować zapłatę zanim klienci zniecierpliwią się i wyjdą. Rozmiar zamówienia różni się od 1 do 2 rzeczy na jednego klienta do 4 rzeczy na grupę. Szybka obsługa i rozrywka, razem z przyjemnym wystrojem restauracji mogą utrzymać zainteresowanie klienta.

Podobnie jak wszystkie gry Delicious, Tea Garden jest zabawną, wciągającą i przyjemną grą.

Gry serii Delicious są najlepsze dla miłośników gier na czas!

Mamy tu 50 różnych i ciekawych poziomów a głównym celem jest uzyskanie pewnej ilości pieniędzy każdego dnia albo trzeba będzie powtarzać każdy z nich! Grafika jest niemal idealna, muzyka nie jest denerwująca, postacie są urocze i zdumiewająco atrakcyjne. Dalej nie jesteś pewny, że ci się spodoba? Nawet jeśli czasem jest trudno, gra dostarcza mnóstwo rozrywki! Ta gra ma coś co przyciąga graczy w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami. Wspaniała gra, która tryska uśmiechem i jest gotowa się z tobą podzielić!