PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Wisegal

W grze poznasz Patty Montanari. Biedaczka wdaje sie w mafijne porachunki, aby utrzymać synów po śmierci jej męża. W końcu jednak decyduje się zacząć wszystko od nowa na Florydzie. Po jakimś czasie jej syn otrzymuje tajemniczy list od koleżanki z dzieciństwa, Angeli Pastone. Nino udaje się do Nowego Jorku i spotyka niebezpieczną rodzinę kryminalistów, którą jego mama dawno pozostawiła za sobą. Pomóż Patty uchronić syna przed niebezpiecznymi powiązaniami!

Title - Wisegal Game Download for PC and Mac Description - Look at Wisegal, a Ukrytymi Przedmiotami game devised by Elephant Games. W grze poznasz Patty Montanari. Biedaczka wdaje sie w mafijne porachunki, aby utrzymać synów po śmierci jej męża. W końcu ...

WISEGAL ZRZUTY EKRANU

WISEGAL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Wisegal” to kolejna z gatunku gier ukrytych przedmiotów. Jej twórcy, Elephant Games, stworzyli fabułę w oparciu o film pod tym samym tytułem. Opowiada on o życiu Patty Monari, samotnej matce, która wkracza w świat przestępczości zorganizowanej... Read more

W związku z tym musisz pomóc nieszczęsnej kobiecie odnaleźć jej zaginionego syna oraz poszlaki, które pomogą FBI w zakończeniu wojny o strefy wpływów. Dlatego też musisz szukać rozmaitych przedmiotów w różnych miejscach. Ze względu na przejrzystą grafikę przedmioty jest bardzo łatwo zauważyć, ale czasem trudno je zidentyfikować, ze względu na ich rozmiary. Masz też do dyspozycji nieograniczoną liczbę podpowiedzi, które przybliżą Ci wygląd i rozmiar przedmiotów. Przycisk podpowiedzi regeneruje sie w miarę szybko . Poza tym gra nie posiada ograniczeń czasowych, więc nie musisz się spieszyć.

Jeśli chodzi o wady, to okna dialogowe pojawiają się na dwóch przeciwległych krańcach ekranu - na dole i u góry, ale musisz kliknąć “dalej” w obydwóch z nich, żeby kontynuować - dodaje to trochę niepotrzebnego jeżdżenia myszką, co niektórych graczy może nieco zdenerwować. Czas trwania gry jest średni i przejście jej może zabrać kilka godzin.

Polecilibyśmy ją głównie początkującym miłośnikom gier ukrytych przedmiotów. Dla doświadczonych graczy może być zbyt prosta i nie będzie stanowiła dla nich wystarczającego wyzwania.

6, November 2009

KOMENTARZE DLA WISEGAL