PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Time Mysteries: Inheritance

Jesteś zmęczony teraźniejszością? Dlaczego by tak się nie wybrać do przeszłości w tej nowej i niesamowicie wciągającej grze z ukrytymi przedmiotami? Przyłącz się do Vivien Ambrose na jej ekscytującej podróży poprzez czas! Pomóż Viven w odnalezieniu jej ojca, który został porwany przez nikczemnego podróżnika w czasie. Użyj potężnej kryształowej kuli, która poprowadzi Cie w zamierzchłe czasy, gdzie spotkasz się z jej przodkami! Odjadź siedem magicznych pierścieni w Time Mysteries: Inheritance. Pobierz teraz tą czarującą grę całkowicie za darmo!

Title - Time Mysteries: Inheritance Game Download for PC and Mac Description - Savor Time Mysteries: Inheritance, a Ukrytymi Przedmiotami game published by Big Fish Games. Jesteś zmęczony teraźniejszością? Dlaczego by tak się nie wybrać do przeszłości w tej nowej i nie...

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Time Mysteries: Inheritance. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

TIME MYSTERIES: INHERITANCE ZRZUTY EKRANU