Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Time Mysteries: The Ancient Spectres Collector's Edition gra
3.32
25

Time Mysteries: The Ancient Spectres Collector's Edition

Odłóż na moment wszelkie prace, bo Esther rozpaczliwie potrzebuje twojej pomocy! W grze pt. Time Mysteries: The Ancient Spectres pomożesz ocalić dziewczynę i jej rodzinę przez wstrętna wiedźmą Vivianą! W tej niezwykłej i wyzywającej grze z gatunku ukryte obiekty stawisz czoła tajemniczej i niesamowitej przygodzie. Odkryj historię starożytnych Ambrożów, zmień przeszłość i odsłoń sekret w grze Time Mysteries: The Ancient Spectres! Pobierz już teraz tę fantastyczna grę zupełnie za darmo i zanurz się w mroczna atmosferę tej unikalnej opowieści!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

TIME MYSTERIES: THE ANCIENT SPECTRES COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TIME MYSTERIES: THE ANCIENT SPECTRES COLLECTOR'S EDITION

TIME MYSTERIES: THE ANCIENT SPECTRES COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Hybrydy gier Ho i przygoda znane są za ich szeroką perspektywę fabuły. Niektóre zabierają cię w podróż do przeszłości, niektóre cechuje magia, niektóre zabierają cię na wyprawę by odnaleźć zaginionych członków rodziny, niektóre proponują podróże w czasie, itd. Są jednak i takie, które obrazują wszystkie te przygody naraz a czasem i jeszcze więcej. Jedną z takich gier jest Time Mysteries: The Ancient Spectres, która zabawia nas masywną i rozbudowana fabułą... Read more

Time Mysteries: The Ancient Spectres natychmiast rzuca cię w wir zdarzeń, czyniąc z ciebie sierotę, która pragnie odnaleźć swoich rodziców. Naturalnie, wskazówki ukryte są w różnych łamigłówkach, mini-grach i scenach HO rozrzuconych po całej grze.

Chociaż pomysł jest dość zwyczajny, gra zawiera dobrą mieszankę łamigłówek, które są zawsze logiczne i dobrze dopasowane do epoki.

Ze strony graficznej, Time Mysteries: The Ancient Spectres jest spektakularna. Dopracowanie artystyczne i z przerażającym tłem muzycznym, gra jest przykładem kunsztu wizualnie i słuchowo, jednak to nic nowego. Istnieje wiele dobrych wizualnie gierr HO, jednak niewiele z nich może pochwalić się wciągającą grą. Jako ukoronowanie, Time Mysteries: The Ancient Spectres posiada ciemne i zamglone sceny. Co więcej, styl stosu, w jakim zbudowane są sceny HO może wydać się nudny dla niektórych graczy. Jednakże, deweloperom udało się przemycić do gry pewne ciekawostki do klasycznej gry HO. Możecie wybrać sobie grę match-3 zamiast zwykłego szukania przedmiotów.

Główną wadą gry jest brak wyjaśnień jak należy radzić sobie z mini-grami. Z jednej strony zawsze możecie poddać umysły i intuicję testowi i spróbować domyślić się sami, jednak z drugiej strony frustrującym jest wykonywanie nieużytecznych ruchów.

Podsumowując, Time Mysteries: The Ancient Spectres jest wciągającą i świetną grą przygodową. Rozległa fabuła, świetna szata graficzna i wyzywająca i zabawna gra. Możemy tylko polecić – nic nie jest idealne!