Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Soap Opera Dash gra
3.7934508816121
397

Soap Opera Dash

Gatunek: Na czas

Soap Opera Dash jest nową, ambitną grą strategiczno- ekonomiczną, w której musisz się wykazać swoimi zdolnościami! Zanurz się w świat show biznesu i pomóż Rosie stworzyć jej własną Operę Mydlaną, w której jedną z głównych postaci zagra okryty wielką sławą Simon! Wybierz najbardziej utalentowanych aktorów, najlepszą garderobę i najbardziej szykowny makijaż! Wymyśl jakąś bardzo malowniczą oprawę aby stworzyć najpopularniejsze show, jakie kiedykolwiek zostało wydane na świecie! Wypróbuj się w przemyśle filmowym i odkryj swój ukryty talent do zostania reżyserem filmowym! Przygotuj się na niesamowity dramat w Soap Opera Dash, stworzony przez słynnego PlayFirt!

SOAP OPERA DASH ZRZUTY EKRANU

SOAP OPERA DASH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy jesteś gotowy na zajęcie się sprawami makijażu, fryzur, ubrań, skryptów, a nawet tego, że kamerzysta wreszcie wziął się do roboty? Jeżeli tak, to nowa gra ekonomiczno- strategiczna pt. Soap Opera Dash zostałą stworzona specjalnie dla Ciebie. Wciel się w rolę Rosie i pomóż jej stworzyć swoją własną operę mydlaną. Intrygująca fabuła jest obecnie cechą nader rzadko spotykaną w produkcjach ekonomiczno- strategicznych, jednak w przypadku Soap Opera Dash jest ona tak świetnie zaskakująca, że aż sama mogłaby uchodzić za osobny skrypt. Sama gra okazuje się dobrą miksturą standardowej rozgrywki znanej z innych częśći dash w połączeniu z zupełnie nowymi i ineteresującymi dodatkami. Tradycyjne rutynowe zadania zaciągnięte ze stylu dash zostały tutaj odświeżone za pomocą bardzo ambitnych mini gier oraz zupełnie niecodziennych gości. Można śmiało powiedzieć, że producenci przynieśli nam tutaj ze sobą wiele rozrywkowych dodatków, które sprawiły, że cała rozgrywka staje się bardzo żywa, a atmosfera tym samym bardzo przekonująca. Niestety Soap Opera Dash posiada także kilka wad, które dyskwalifikują ją do zostania najlepszą grą ekonomiczno -strategiczną. Po pierwsze, cała rozgrywka jest o wiele za krótka- zwykły gracz będzie w stanie ją ukończyć w ciągu jednej godziny. Po drugie, zagorzali fani tego gatunku znajdą ją po prostu zbyt prostą, jednak z drugiej strony powinna ona okazać się idealna dla zupełnych nowicjuszy. Znajdziesz tutaj wszystko, co może spowodować, że każdy szczawik zakocha się od razu w całej serii: ambitną formułę gry, rozrywkowe dodatki, oraz przyjazną atmosferę... Read more

Grafika jest tutaj bardzo przejrzysta i idealnie oddaje prawdziwe środowisko show biznesu. Tło muzyczne nie jest także zbytnio irytujące i po kilkunastu poziomach wciąż będziesz w stanie go słuchać. Zatem, jeżeli masz ochotę na odrobinę odpoczynku od zwykłych gier ekonomiczno -strategicznych, to zdecydowanie powinieneś wypróbiwać Soap Opera Dash.