Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Avenue Flo gra
3.901983663944
857

Avenue Flo

Wyobraź sobie, że największe wesele w DinnerTown może się nie udać, z powodu ciągu dziwnych wydarzeń. Musisz przeszukać miasteczko, rozwiązać różne łamigłówki, odszukać ukryte przedmioty i zrobić wszystko, aby impreza poszła zgodnie z planem. Spróbuj zmieścić się w czasie i pomóż głównej postaci ocalić wesele! Nie zwlekaj!

AVENUE FLO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W dzisiejszych czasach niełatwo jest zaskoczyć wymagających graczy czymś całkiem nowym. Mimo to producenci, tacy jak PlayFirst, nie poddają się i przedstawiają nową grę - “Avenue Flo”, ulepszoną wersję gier z serii “Diner” i “Wedding Dash”... Read more

“Avenue Flo” to przygodówka typu wskaż-i-kliknij, w której musisz uratować największe wesele w DinnerTown. Z powodu serii tajemniczych wydarzeń wszystko stanęło na głowie: tort jest zielony, kwiaty zwiędnięte, sukienka niegotowa, a dekoracje się rozpadają. Do Ciebie należy opanowanie tego bałaganu i przywrócenie porządku.

Gra w znacznej części polega na przeszukiwaniu różnych miejsc i sklepów w miasteczku, kontaktach z mieszkańcami i niesieniu im pomocy, a także szukaniu różnych przedmiotów i łamigłówek do rozwiązania. Większość zadań wymaga wyłącznie intuicji, więc nie powinieneś potrzebować pomocy. Wszystko w grze jest rysowane ręcznie w stylu kreskówkowym ze świetnymi animacjami. Miejsca w grze są interaktywne, możesz więc otwierać szuflady, rozmawiać z ludźmi i podnosić przedmioty jak w normalnej przygodówce. Mówione kwestie są bardzo zabawne. Gra ma także muzykę przewodnią w stylu country.

Pomimo wszelkich ulepszeń, możesz być rozczarowany banalnością większości łamigłówek i niewystarczającą długością gry “Avenue Flo”. Jednak jeśli pragniesz tylko odprężyć się i uciec od codzienności, ta lekka i przyjemna gra z pewnością Ci to umożliwi!