Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
DinerTown Tycoon gra
3.6240601503759
133

DinerTown Tycoon

Jesteś posiadaczem niewielkiej sieci restauracji, której zagraża zagłada ze strony nowej restauracji Grub Burger. Posiada ona sekret, który kradnie Ci klientelę. Specjalnie zaprojektowany sos ze "Składnikiem X" przyciąga całe masy ludzi. W tej grze na czas z elementami strategii musisz odnaleźć sposób na pokonanie rywala, czyli restauracji Grub Burger. Podawaj najlepsze obiady w mieście i zwiększ popularność swojej restauracji. Mnóstwo przepisów, różni klienci i wiele zajęć gwarantują świetną zabawę!

DINERTOWN TYCOON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcielibyśmy przedstawić grę “DinerTown Tycoon” wyprodukowaną przez firmę PlayFirst. Łączy ona dwa gatunki: grę strategiczną i grę na czas. W grze jesteś menadżerem sieci restauracji, a Twoim celem jest wyparcie z rynku Twojego konkurenta, restauracji Grab Burger... Read more

W grze musisz wykarmić określoną liczbę ludzi w wyznaczonym czasie. Istnieje kilka rodzajów klientów o różnych gustach kulinarnych i musisz być gotów, aby przygotować dowolną potrawę, którą zamówią. Oczywiście na początku wybór potraw, które możesz zaserwować jest niewielki, ale rośnie on wraz z upływem gry i Twoimi zarobkami. Wzbogacając się, możesz kupować więcej restauracji lub tworzyć nowe menu. Możesz także reklamować swoją restaurację, aby przyciągnąć więcej klientów.

Nie spodobało nam się to, że w grze są zadania, których nie sposób wykonać. Na przykład czasami nie posiadasz składników niezbędnych do przyrządzenia zamawianej przez klientów potrawy, gdyż po prostu jeszcze Cię na to nie stać. Dlatego też trudno jest opracować plan działania dla całej gry. Nigdy nie wiesz, co przyniesie nowy dzień.

Ogólnie rzecz biorąc gra “DinerTown Tycoon” jest nieco niedopracowana pod względem grafiki i samej gry, ale możesz ją wypróbować, jeśli chcesz doświadczyć czegoś nowego zamiast oryginalnych gier strategiczno-ekonomicznych!