Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Garden Dash gra
3.562962962963
135

Garden Dash

Z radością prezentujemy wszystkim fanom gier ekonomiczno- strategicznych naszą nową produkcję pt. "Garden Dash"! Czy masz dosyć gwaru miasta? Nie możesz oddychać przez wszechobecny kurz oraz gorąco? Rozwiązanie tego problemu jest niezmiernie proste! Jeżeli czujesz się przytłoczony miejską atmosferą, wybierz się na wieś i zajmij się ogrodnictwem! Na taki właśnie pomysł wpadła Barb, będąca główną bohaterką tej gry. Stwierdziła ona, że nadszedł najwyższy czas, aby zamienić swoje nudne biurowe życie na życiowe hobby! Przyłącz się do Barb i pomóż jej w wypełnianiu swoich nowych, codziennych obowiązków i przekonaj się samemu, jak bardzo są one wciągające! Pobierz "Garden Dash" już teraz i doświadcz multum rozrywki całkowicie za darmo!

GARDEN DASH ZRZUTY EKRANU

GARDEN DASH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nasza stara kumpela z serii Dash- Barb, stwierdza, że cały biznes związany z Diner dash jest zbytnio stresujący i w związku z tym postanawia przerzucić się na ogrodnictwo w celu odnowienia swoich sił. W “Garden Dash”, będącym najnowszym wydaniem od Play First, Twoje zadanie będzie polegało na pomożeniu głównej bohaterce w prowadzeniu sklepów ogrodniczych i zaopatrywaniu Diner Town w różnego rodzaju dobra... Read more

Mając do czynienia z całą armią “Dashów” w przeszłości, wątpiliśmy, że ten tytuł może wnieść w całą serię cokolwiek interesującego. Na całe szczęście okazał się on powiewem świeżego powietrza i jest praktycznie nieporównywalny z poprzednimi częściami. Zamiast zarabiania pieniędzy w celu ukończenia poziomu, będziesz musiał tutaj wykonać wszystkie zadane czynności w określonym czasie. Naszym zadniem obecny tutaj limit czasowy jest dosyć srogi, ale byś może prawdziwi fani gatunku ekonomiczno- strategicznego okażą się z tego faktu całkiem zadowoleni.

Przygotuj się na sadzenie pomidorów, brzoskwiń oraz kwiatów oraz na dostarczanie ich do swoich klientów. Aby dodać do wszystkiego odrobiny wyzwania, producenci zdecydowali się na sprawienie, że każda z roślin jest bardzo marudna. W wyniku tego dostajemy kwiaty, które lubią słuchać muzyki klasycznej oraz ogórki, do których trzeba mówić. Przy okazji nadmienimy, że gra ta posiada bardzo przyjemną oraz miłą ogrodową atmosferę. Obecne tutaj warzywa oraz owoce wyglądają bardzo soczyście i realistycznie. Znajdziesz tu jednak kilka rzeczy, które okażą się zupełnie bezcelowe. Niektóre z modernizacji nigdy nie zostają wykoprzystane podczas rozgrywki, jednak wciąż jesteś zmuszony je zakupić.

Podsumowywując, produkcja ta oferuje bardzo przyjemne otoczenie oraz kilka miłych unowocześnień. Znajdziesz tutaj wystarczającą ilość wyzwań, aby doświadczyć porządnej porcji rozgrywki ekonomiczno- strategicznej. Zrelaksuj się i zapomnij o swojej codziennej rutynie podczas zanurzania się w przpełnioną spokojem atmosferę zielonego ogrodu oraz kolorowych roślin!