Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nanny Mania 2 gra
3.839905362776
2536

Nanny Mania 2

Gatunek: Na czas

Emma powraca do akcji, tym razem w roli niani w domu wybitnej, hollywoodzkiej pary. Jednak w domu panuje niesamowity bałagan. Posprzątanie całej posiadłości przed powrotem rodziców wymaga sporego wysiłku. Należy zaopiekować się niemowlęciem, posprzątać po dzieciach, zrobić pranie oraz zająć się salonem, sypialnią, kuchnią i bawialnią. Kup luksusowe środki czystości i udowodnij temu domostwu, że prawdziwa niania potrafi!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

NANNY MANIA 2 ZRZUTY EKRANU

NANNY MANIA 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Nanny Mania 2” wyprodukowana przez firmę Gorii Games to druga część tej wciągającej gry na czas. Tym razem Emma wybiera się do Hollywoodu, aby zająć się dziećmi, zwierzakami i porządkiem w domu. Czerwone podświetlenie oznacza, że dany przedmiot jest brudny. Klikając na niego przywołasz nianię, która będzie musiała go wyczyścić przed upływem czasu. Kuchnia, salon, łazienka… wszędzie musisz sobie poradzić, a wygląda na to, że wszelkie żywe stworzenia chcą dodać Ci obowiązków. Nowością w grze “Nanny Mania 2” są zwierzaki, które tak samo jak dzieci potrzebują Twojej opieki. Jest kilka złożonych zadań, które muszą być wykonane, jak na przykład zebranie ubrań z podłogi, wypranie ich i wysuszenie. Pod Twoją opieką znajdzie się wiele różnych domów, a cała masa zadań do wykonania nie pozwoli Ci się nudzić... Read more

Grafika jest żywa, a postaci wystarczająco ładne, zaś możliwość łańcuchowego wykonywania zadań, aby otrzymać bonus to naprawdę coś! Oczywiście gra ma pewne cechy wspólne ze swoja poprzedniczką i część zadań się nie zmieniła, ale jeśli czujesz potrzebę zajęcia się domem “Nanny Mania 2” to dokładnie to, czego Ci trzeba!