Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cooking Dash: DinerTown Studios gra
3.6405405405405
370

Cooking Dash: DinerTown Studios

Cooking Dash: DinerTown Studios gra zarządzania czasem, w którym trzeba pomóc karmienia aktorów i ekipę popularnego programu telewizyjnego. Każdy wie, że aktorzy są bardzo wybredni gatunków, więc będziesz musiał użyć wszystkich swoich doświadczeń gotowania zachować je spełnione. Jeśli będziecie zachowywać je zbyt długie oczekiwanie oni opuścić zestaw i miliony fanów nie zobaczą nowy epizod ich ulubionego serialu. Dodać waszą drogę przez 50 poziomów i 5 miejsc gotowanie zabawa z Cooking Dash: DinerTown Studios!

COOKING DASH: DINERTOWN STUDIOS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Cooking Dash - DinerTown Studio” firmy Aliasworld to kontynuacja popularnej gry na czas, której motywem przewodnim jest gotowanie. Jak jej poprzedniczka, tak i ta gra zawiera 50 poziomów osadzonych w pięciu różnych miejscach, trzy różne poziomy trudności, fabułę i niezliczone tryby gry. Prócz typowych klientów, takich jak Mole Książkowe, Komórkowcy, Mili Staruszkowie i Studenci, spotkasz także kilka nowych postaci... Read more

Ogólna koncepcja gry się nie zmieniła i Twoja misja to posadzenie gości, podanie im jedzenia i inwestowanie zarobionych pieniędzy w rozwój Twojej restauracji. Poza tym “Cooking Dash - DinerTown Studios” posiada więcej dodatkowych urządzeń i dekoracji w porównaniu z poprzednią częścią.

Jednak najistotniejszą zmianą jest dodanie doładowania związanego z celebrytami. Za każdym razem kiedy czyścisz talerz kogoś sławnego, możesz zyskać bonusy, na przykład przyspieszenie, bądź sprawienie, że wszyscy klienci skończą posiłek i opuszczą restauracje, robiąc miejsce dla kolejnych.

“Cooking Dash - DinerTown” to gra w szybkim tempie, jednak znacznie łatwiejsza niż pierwsza część. Doświadczeni gracze bez problemu przejdą każdy poziom, uzyskując świetny wynik. Niemniej jednak, “Cooking Dash - DinerTown Studios” to bardzo dobra gra i fani gatunku z pewnością ją polubią!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1280 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 32 MB