Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sable Maze: Sullivan River Collector's Edition gra
4
13

Sable Maze: Sullivan River Collector's Edition

Powróć na letni obóz Sullivan River i dowiedz się co wydarzyło się tego pamiętnego lata w fantastycznym wydaniu gry HO Sable Maze: Sullivan River! Poznaj prawdę o tajemniczym labiryncie, w którym dzieci biegają i wołają o pomoc w twoich koszmarach. Powstrzymaj złe sny i ocal biedne dzieciaki. Rozwiąż wszystkie łamigłówki, znajdź potrzebne przedmioty i użyj ich mądrze. Czy masz wystarczająco odwagi by zmienić ten stan rzeczy? Pobierz Sable Maze: Sullivan River Collector's Edition całkowicie za darmo, ciesz się gra i zostań bohaterem!

SABLE MAZE: SULLIVAN RIVER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

SABLE MAZE: SULLIVAN RIVER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli mielibyście okazję stawić czoła dziecięcym lękom i przy okazji rozwikłać parę sekretów, zrobilibyście to, pomimo wszystkich złych rzeczy jakie mogłyby się wydarzyć? Jeśli macie na tyle odwagi, zatem ta gra HO/Puzzle?Przygoda zrobiona w stylu horroru jest właśnie dla was! Gra nosi tytuł Sable Maze: Sullivan River, i to, co zanosi się na wspaniała nową serię pochodzi o dewelopera zwanego Daily Magic Productions, znanego już z serii Dark Dimensions. Pobierzcie więc grę i zagrajcie by doświadczyć tej mrocznej przygody i rozwiązać wielka tajemnicę! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o grze, przeczytajcie dalszą część tej recenzji!.. Read more

Sable Maze: Sullivan River można uważać za ponurą, mroczną grę, w odniesieniu do otoczenia i tematyki. Opowieść rozpoczyna się twoim przejęciem kontroli nad Derrikiem (który w momencie gry jest dorosłym mężczyzną). Derrika nawiedzają sny z dzieciństwa, które odnoszą się do zniknięcia sześciorga dzieci bawiących się w celtyckim labiryncie. Podążając za rada swojego terapeuty, powracasz do sceny z twoich snów (która zadziwiająco nie jest żadnym domem wariatów czy tez nawiedzoną posiadłością, ale oryginalnie – letnim obozem), i starasz się uratować dzieci z Letniego Obozu Sullivan Camp by pozbyć się nawracających koszmarów. Jeśli chodzi o samą grę, w tej grze single player należącej do gatunku HO/Przygoda/puzzle, większość czasu poświęcisz na badanie mieszkań, domków na drzewie, sal do ćwiczeń i innych, szukając ukrytych przedmiotów w scenach HO rozwiązując łamigłówki. Jest tu dziennik i mapa do naszej dyspozycji, jest tu także wiele scen z dziennika i krótkich klipów, które pomagają nam zrozumieć całą opowieść. Mapa pozwala na szybkie podróże na terenie obozu, a system podpowiedzi ładuje się szybko i łatwo na najłatwiejszym poziomie gry (są tu trzy poziomy trudności), więc nie da rady utknąć w jednym miejscu na dłużej. Jest tu wiele interaktywnych scen z ukrytymi obiektami, będziecie także musieli odnajdywać przedmioty z listy i używać przedmiotów do znalezienie innych w tej samej scenie. Łamigłówki są różne: od układania płytek i obracania puzzli do łączenia symboli. Są także trofea/odznaki, które można zdobywać rozwiązując łamigłówki i znajdując ukryte przedmioty.

Podczas gdy gra w Sable Maze: Sullivan River jest dość podstawowa i trochę mało oryginalna, to grafika jest elementem, który się odznacza. Oprócz paru postaci statycznych, które wydają się nudne i bez wyrazu, reszta scen przerywnikowych jest straszna i zrobiona w świetnej jakości. Gałęzie drzew będą pojawiać się na początku każdej ze scen, co pozwala otoczeniu wydać się bardzo rzeczywiste. Duchy dają się nam we znaki cały czas. Całokształt grafiki wydaje się być wspaniały, jednak czasami problemem jest zbyt ciemne tło i niektóre przedmioty, których nie da się łatwo wypatrzeć, więc można utknąć.

Kolejną wielką cechą gry jest muzyka i efekty dźwiękowe! Soundtracki są bez wątpienia ciekawe; pasują do przedziwnej atmosfery i nie są powtarzające się. W odróżnieniu od tego, nie ma tu denerwujących efektów dźwiękowych a podkłady głosowe są dobre. Jeśli chcecie posłuchać muzyki, możecie odszukać ją w dodatkowym menu.

Długość gry jest dobra dla większości graczy a do pełnej wersji gry jest dodatek: jest to dodatkowy rozdział, który wydłuża czas gry, pozwala kontynuować zabawę i przygodę!

Jeśli zdecydujecie się zaufać naszej recenzji i pobrać darmowa wersję próbną lub też nabyć pełna wersję upewnicie się, że Sable Maze: Sullivan River jest innowacyjną grą zarówno w aspekcie wizualnym jak i muzycznym z mroczna atmosferą i oryginalną fabułą, posiadającą tylko minimalne błędy graficzne. Ogólne wrażenie jest takie, że trzeba jej spróbować a czeka was wiele zabawy z rozwiązywaniem tajemnic z dzieciństwa, scenami HO i łamigłówkami! Powodzenia i miłej zabawy!