Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief Collector's Edition gra
4
7

Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief Collector's Edition

Rozwiąż zagadkę serii niewyobrażalnych przestępstw, które miały miejsce w małym miasteczku w nowej grze od studia Gogii Games! W Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief staniesz twarzą w twarz ze złym czarnoksiężnikiem, który porywa małe dzieci i zmienia je w lalki! Powstrzymaj zło najszybciej jak się da, nie pozwól byś sam został jedną z ofiar. Zbadaj miasto i jego przepiękne lokacje, szukaj potrzebnych przedmiotów, znajduj odpowiedzi na wszystkie pytania. Gra Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief ukaże się już niedługo, więc zostańcie z nami, by być pierwszymi, którzy poznają dokładną datę wypuszczenia gry!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FAIRY TALE MYSTERIES: THE PUPPET THIEF COLLECTOR'S EDITION

FAIRY TALE MYSTERIES: THE PUPPET THIEF COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wspaniale jest oglądać świat oczami dziecka, jednak niestety, gdy dorastamy, musimy spojrzeć na niego inaczej, świat jest bardziej wrogi i brutalny, nie tak zachęcający. Dlatego tez niektóre bajki, które kochaliśmy jako dzieci, teraz wydają się straszne i szokujące – bo wierzymy, że w świecie jest wiele zła. Taka właśnie opowieść o bajce, która okazała się czymś więcej mamy tu: pokazuje nam ją całkiem nowa gra zatytułowana Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief, pochodząca od dewelopera Gogii Games. Jeśli więc jesteście gotowi by wyruszyć w dziwna, mroczną podróż poprzez światy baśni i ich okrutne oblicze, dołączcie do nas w naszej recenzji tej niezwykłej gry!.. Read more

Zapewne zauważyliśmy już, że gry HO oparte na bajkach mają niesamowitą fabułę! Tak właśnie jest w tym przypadku, gdzie napotykamy mroczna wersję opowieści o Piper, która w oryginalnej wersji porywa dzieci, gdy obywatele odmawiają zapłaty za usługi. W tej wersji jednak, porywa on dzieci z małego, spokojnego miasteczka Arbourville! Przez dziesięciolecia dzieci w miasteczku znikały, a pierwsza zgłoszona sprawa została odnotowana sto lat temu. Teraz jest rok 1818, i organizacja Braci Grimm zatrudniła cie byś udał się do miasteczka i dowiedział się o co chodzi. Ludzie w mieście są źli i ludzie tłoczą się u bram miasta. Twoją pomocą i kontaktem w mieście jest Srebrny Magik, z którego w rzeczywistości żadna pomoc a jego jedyna córka także zaginęła. Wydaje się jakby cała młodzież z miasta przemieniła się w kukiełki pod wpływem złego stworzenia o nazwie Kukiełkowy Złodziej. Musisz powstrzymać go i uwolnić dzieci, które uwięziła klątwa w tej zatrważającej grze Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief!

Oczywiście, gra ukryte obiekty taka jak Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief z taką fabułą posiada wiele elementów przygody i łamigłówek, które doprawiają całość! Sceny HO połączone są z łamigłówkami i mini-grami, co sprawi ci wielką radość. Być może jedyny problem z tą standardową grą jest to, ze czasem przedmioty, które musimy odszukać niewiele mają wspólnego z fabułą, ale są dobrze zrobione i zabawne. Gra jest niewiarygodnie atmosferyczna, i choć tylko okazjonalnie wpadasz na jakąś postać, czuć samotność i izolację podczas przeszukiwania mrocznych i posępnych scenerii. By awansować w grze musimy używać rzeczy, które znaleźliśmy wcześniej, narzędzi, które odkryliśmy w scenach HO lub rozwiązywać łamigłówki, otwierać drzwi i zbierać kolejne, przydatne przedmioty.

Muzyka jest wspaniała, pasuje do atmosfery a podkłady głosowe są doskonałe. Grafika w Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief jest ponad przeciętną, wpada w oko, przyjemna i przejrzysta.

Podsumowując, gra Fairy Tale Mysteries: The Puppet Thief olśni nas wspaniała grą, mroczną i ciemną, interesującą fabuła, zachwycającą grafiką i doskonała muzyką. Gra z pewnością do was przemówi i bardzo wam się spodoba, jeśli więc godzinna wersja próbna będzie dla was niewystarczająca, pobierzcie pełna , płatną wersję tej niesamowitej gry. Miłej zabawy!