Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nancy Drew: The Captive Curse gra
4.4
5

Nancy Drew: The Captive Curse

Nancy Drew: The Captive Curse jest nową grą i nowym dochodzeniem dla pięknej pani detektyw! Dziś musisz rozwiązać sprawę tajemnicy zamku. Niemcy stają się centrum straszliwych pogłosek. Ludzi twierdzą, ze wokół zamku Finister żył przerażający potwór. Dziwnym trafem historia powtarza się! Jako rozsądna Nany Drew wiesz, ze ułaskawienie potwora ofiarą nie wystarczy by nieszczęście się skończyło. Tymczasem mrocznymi nocami posępne cienie krążą po zamku i słychać tu dziwne odgłosy. Czy zdołasz rozwiązać tą zagadkę i poznać prawdę?

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew: The Captive Curse. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW: THE CAPTIVE CURSE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NANCY DREW: THE CAPTIVE CURSE

NANCY DREW: THE CAPTIVE CURSE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wiele opowieść detektywistycznych wypełnionych jest postaciami popularnych detektywów, jednak większość z nich to mężczyźni. Może to dlatego, że faceci są silniejsi i mogą efektywniej zwalczać przestępczość, ale przecież kobiety nie są wcale gorsze! Pewna pani detektyw, która odpowiada temu opisowi to Nancy Drew, pewnie o niej słyszeliście. To dobrze znany detektyw, która rozwiązuje sprawy w grze Nancy Drew: The Captive Curse, która to gra została stworzona przez Her Interactive. Przygotuj się na niezwykła wyprawę wypełnioną sekretami i tajemnicami, zanim jednak zaczniecie, przeczytajcie do końca naszą recenzję!.. Read more

Fabuła jest podobna do innych w tej serii! W Nancy Drew: The Captive Curse dołączymy do Nancy w jej sekretnej wyprawie…Tajemnicze stworzenie terroryzuje społeczność odizolowanego zamku w bawarskiej dziczy. To potwór z legend czy też jakaś farma dziwnej zabawy? Twoim zadaniem jest złapać winowajcę zanim uderzy ponownie. Legenda mówi, że potwór mieszka w lesie otaczającym zamek i raz po raz powraca szukając kolejnej ofiary. Ofiarą jest zawsze młoda dziewczyna w tradycyjnym, niemieckim stroju nosząca złoty, rubinowy naszyjnik. Po serii wydarzeń prowadzących do tego, że Nancy wkłada ów kostium, dochodzi do niej, że przygotowywana jest by zostać kolejna ofiarą.

Gra to klasyczna HO i jest bardzo dobra. Osadzona w narracji pierwszoosobowej, więc świat widzimy oczami Nancy. Są tu dwa tryby gry, Junior i Senior detektyw. Junior Detektyw daje nam listę, która pokazuje nam co mamy zrobić na danym etapie. Jest to niezmiernie pomocne, bo często będziemy gubić się na korytarzach zamczyska, błąkając się bez celu. Sceny HO są świetne jak zawsze, ale dość standardowe. Inne są tu tylko łamigłówki: zgarniają od nas wiele dodatkowych i pozytywnych punktów. Poziom trudności różni się od średnio trudnego do bardzo trudnego. Nie ma tu dziennika, więc dobrze byłoby mieć przy sobie notes na wszelki wypadek. Zawsze możemy zapisać rozmaite informacje takie jak niemieckie słowa i ich tłumaczenie. Łamigłówek nie można ominąć, co może być dość denerwujące. Na szczęście, mamy tu wbudowana cechę podpowiedzi Podpowiedzi, jak zawsze, są dostępne w formie osób, które są gotowe do pomocy, ale oczywiście znajdziemy też standardowy przycisk.

Grafika i muzyka są kolejnymi cechami, które mogą przekonać was, że warto zagrać w Nancy Drew: The Captive Curse. Grafika jest zachwycająca, kolorowa i bardzo żywa Co więcej, tekstura jest fantastyczna, obrazy miłe dla oka. W grze Nancy Drew: The Captive Curse są tez doskonałe podkłady muzyczne i efekty dźwiękowe. Muzyka pasuje do atmosfery a efekty dźwiękowe tworzą magiczny podkład do całość

Podsumowując, Nancy Drew: The Captive Curse jest doskonała grą, którą zabawi was na długie godziny, prawdopodobnie zachwycającą grafiką, świetną, kojącą muzyką. Do tego, wciągającą grą i oryginalną fabułą. Miłej zabawy!