Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nancy Drew: Shadow at the Water's Edge gra
3.5
12

Nancy Drew: Shadow at the Water's Edge

Spotkaj jednego ze swoich ulubionych bohaterów w grze Nancy Drew: Shadow at the Water's Edge! Seria gier o Nancy Drew wypełniona jest przygodami wszędobylnej Nancy. Jeżące włosy na głowie przygody spotykają ją nawet podczas wakacji! Nancy przybywa do Japonii wraz ze swoimi przyjaciółmi Georgem i Bess by odpocząć i zwiedzić egzotyczne miejsca. Ale goście ryokanu, gdzie przyjaciele postanowili się zatrzymać są zastraszani przez potwornego ducha! Tak więc koleja zagadka dla Nancy rozpoczyna się! Pobierz Nancy Drew: Shadow at the Water's Edge! Całkowicie za darmo i zobacz jaki sekret skrywa ta japońska gospoda.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew: Shadow at the Water's Edge. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW: SHADOW AT THE WATER'S EDGE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NANCY DREW: SHADOW AT THE WATER'S EDGE

NANCY DREW: SHADOW AT THE WATER'S EDGE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Seria Nancy Drew została wzbogacona o kolejny projekt. Powiino się dodać, że Nancy Drew: Shadow at the Water’s Edge jest w każdym stopniu tak dobra jak wcześniejsze części zarówno w kwestii fabuły, grywalności jak i interfejsu. Developerzy gry – Interactive zmuszeni byli włożyć wiele wysiłku w pracę nad tą edycją aby zachować poziom, który sami sobie wyznaczyli... Read more

Tym razem los przyniósł Nancy Drew do Kyoto w Japonii, gdzie ma spędzić wakacje. Jednak kolejna mroczna przygoda spotyka dziewczynę nawet i tutaj. Zatrzymuje się ona w Ryokan Hiei, który na pierwszy rzut oka prezentuje się przytulnie. Jak się jednak okazuje, turyści z jakiegoś powodu uciekają z tego miejsca. Nancy decyduje się zająć nadprzyrodzonymi zjawiskami, które maja miejsce w tej przytulnej i czarującej japońskiej gospodzie. Ta młoda, nieustraszona panienka detektyw wplątuje się w historię o duchach.

Grywalność Nancy Drew: Shadow at the Water’s Edge jest solidna i skomplikowana taka, do jakiej przywykli fani Nancy Drew. Zgodnie z tematem, kilka mini-gier bazowana jest na klasycznych, japońskich rozrywkach, takich jak Pachinko, kaligrafia, origami, ogrody skalne czy też sudoku. W międzyczasie, większość pozostałych łamigłówek spodoba się nawet najbardziej realistycznych graczy i miłośników logiki i zagadek liczbowych. Skoro traktujemy grę, jako przynależącą do kategorii ukryte obiekty, nie możemy zapomnieć o niesamowitych scenach HO, które są do cna realistyczne i atrakcyjne.

Skoro rozmowa przekształciła się w dzieło sztuki, powinniśmy bić pokłony dezajnerom szaty graficznej Nancy Drew: Shadow at the Water’s Edge. Zdołali oni odtworzyć tematykę japońską w sposób nad wyraz realistyczny. Nieziemskie, tematycznie ułożone lokacje i oryginalne materiały edukacyjne zajmą cię na długie godziny. Fantastyczna muzyka, doskonałe efekty dźwiękowe i perfekcyjny podkład głosowy dopełniają całość.

Podsumowując, Nancy Drew: Shadow at the Water’s Edge jest kolejną znakomitą częścią tej wieloletniej serii i z pewnością zaspokoi gusta nie tylko stałych miłośników ale równie dobrze początkujących graczy.