Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nancy Drew: The Phantom of Venice gra
3.6296296296296
27

Nancy Drew: The Phantom of Venice

Osiemnaste śledztwo Nancy Drew, "Nancy Drew: The Phantom of Venice", prowadzi młodą detektyw do słynnego, wodnego miasta. Tym razem musi ona wytropić złodzieja dzieł sztuki, znanego jako The Phantom. Jeśli jeszcze nie znasz serii gier poświęconych nastoletniej detektyw, "Nancy Drew: The Phantom of Venice" to dobry sposób, żeby je poznać. Jeśli grałeś w którąkolwiek z poprzednich gier, nie przegapisz tej pełnej wyzwań przygody w jednym z najpiękniejszych miast Europy!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew: The Phantom of Venice. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW: THE PHANTOM OF VENICE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NANCY DREW: THE PHANTOM OF VENICE

NANCY DREW: THE PHANTOM OF VENICE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “Nancy Drew: The Phantom of Venice” firmy Her Interactive to osiemnasta z serii przygód typu ‘wskaż-i-kliknij’, poświęconych słynnej nastoletniej detektyw, Nancy Drew. Twoim zadaniem w grze jest pomóc Nancy w schwytaniu przebiegłego złodzieja dzieł sztuki, znanego jako Phantom, który to cel uda Ci się osiągnąć jedynie rozwiązując mnóstwo niełatwych łamigłówek... Read more

Ostrzegamy z góry, że łamigłówki w tej grze są naprawdę trudne. W jednej z nich, na przykład, gracz musi nauczyć się wysyłać kodowane wiadomości, wykorzystując jakiś zapis algebraiczny używany w szachach. Jeśli więc marzysz o odprężającej grze, będziesz musiał poszukać gdzie indziej. Tutaj naprawdę będziesz musiał pomyśleć zanim zdołasz wykonać kolejne zadanie.

Kolejną mocną stroną “Nancy Drew: The Phantom of Venice” jest grafika. Historia rozgrywa się w Wenecji i twórcy gry postarali się, aby wszystkie miejsca zostały odtworzone z niemalże fotograficzną dokładnością. Trójwymiarowa animacja postaci także jest świetna. Naprawdę możesz dostrzec ich emocje i gesty.

Oczywiście nie ma rzeczy doskonałych i raz na jakiś czas będziesz musiał rozwiązać jakąś głupią łamigłówkę, ale nie psuje to ogólnie pozytywnej oceny gry. “Nancy Drew: The Phantom of Venice” to arcydzieło w serii przygód Nancy w stylu ‘wskaż-i-kliknij’ i jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy śledzą przygody nastoletniej detektyw, jak i dla fanów gatunku!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 128 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 913 MB