Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nancy Drew: Legend of the Crystal Skull gra
4.2272727272727
22

Nancy Drew: Legend of the Crystal Skull

Bruno Bolet posiadał tajemniczy artefakt, Kryształową Czaszkę, który chronił go przed niemalże każdą przyczyną śmierci. Jedyny wyjątek od tej reguły stanowiło morderstwo. Przed kilkoma dniami ten drogocenny artefakt został skradziony i biedny Bruno zmarł. Czy to ironia losu, czy może dobrze zaplanowana zbrodnia - o tym przekonasz się sam w nowej przygodówce w stylu wskaż-i-kliknij zatytułowanej "Nancy Drew: Legend of the Crystal Skull". Pomóż Nancy rozwikłać kolejną trudną sprawę!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew: Legend of the Crystal Skull. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW: LEGEND OF THE CRYSTAL SKULL ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NANCY DREW: LEGEND OF THE CRYSTAL SKULL

NANCY DREW: LEGEND OF THE CRYSTAL SKULL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli szukasz dobrej gry, w której musisz rozwiązać tajemnicę, spróbuj jednej z legendarnej serii gier o Nancy Drew! 17-sta gra pod tytułem “Nancy Drew: Legend of Crystal Skull” została stworzona przez firmę Her Interactive i osiągnęła niespotykaną dotąd popularność!.. Read more

Na początku gry Nancy, główna bohaterka, i jej chłopak Bess przybywają do Nowego Orleanu na relaksujący długi weekend pełen dobrej muzyki, jedzenia i zwiedzania. Jednak nagła śmierć niejakiego Bruna wzbudza ciekawość Nancy i decydują się oni zbadać mgliste okoliczności tego niejasnego wypadku. I tak właśnie Nancy wciąga gracza w kolejną przygodę!

To nie pierwszy raz, kiedy Nancy musi przeszukać stary, tajemniczy dom, ale tym razem zbadać trzeba nie tylko dom, ale także okolicę - ogromny ogród, majestatyczne aleje i liczne mauzolea rodzinne.

Fabuła i dobrze dobrane łamigłówki stanowią najlepszy element tej gry i samo poszukiwanie dostarcza świetnej zabawy. Chodzenie po cmentarzu jest szczególnie wciągające i ekscytujące. Większość zagadek wiąże się z układaniem przedmiotów w jakiś określony, logiczny sposób. Niektóre zagadki są czysto logiczne, które wymagają wyłącznie myślenia, inne będą wymagały dodatkowych wskazówek, zanim będziesz mógł je rozwiązać. Atmosfera gry jest straszna i ciężka, a dla lepszego efektu warto jest grać w ciemnościach.

Mimo wszystko gra ta nie stanowi sensacji. Chociaż przygoda jest interesująca, to mogłaby być lepsza, gdyby więcej było mini gier i zadań do wykonania. Muzyka niezbyt przyczynia się do tworzenia upiornej atmosfery. Jazzowe brzmienia oddają tajemniczość miejsca, ale muzyka mogłaby mieć w sobie nieco więcej dramatyzmu.

Jednak po 17 częściach, wciąż warto grać w gry opisujące przygody Nancy Drew. Jest to świetna okazja, aby doświadczyć świetnej grafiki i rozwiązać nieco logicznych łamigłówek. Dobrej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 128 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 1149 MB