Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nancy Drew - Secret Of The Old Clock gra
4.2424242424242
33

Nancy Drew - Secret Of The Old Clock

"Nancy Drew - Secret Of The Old Clock" to tajemnicza gra pełna sekretów. Jeśli lubisz wyjątkowe i nieznane rzeczy, ta gra to coś w sam raz dla Ciebie. Nancy Drew ponownie staje twarzą w twarz z przygodą. Ta nowa, interesująca sprawa może rozwiązać wiele problemów Emily! Przed laty pewien milioner zostawił gdzieś swój testament. Twoim celem jest go odnaleźć. Skorzystaj z samochodu, który ułatwi Ci przemieszczanie się i wykonywanie zadań. Wkrocz do akcji, odkryj sekret i odszukaj złoczyńcę.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew - Secret Of The Old Clock. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW - SECRET OF THE OLD CLOCK ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY NANCY DREW - SECRET OF THE OLD CLOCK

NANCY DREW - SECRET OF THE OLD CLOCK RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wygląda na to, że opowieść o Nancy Drew nigdy nie dobiegnie końca, pozostaje nam więc tylko wiara w owocną wyobraźnię firmy Her Interactive. Ich ostatni gra, “Nancy Drew: Secret of the Old Clock” odbiega nieco od innych gier, których akcja rozgrywa się w latach 1930’ w oparciu o książkę, od której wszystko się zaczęło. Tym razem młoda detektyw musi pomóc swojej przyjaciółce, 17-letniej Emily Crandall, która niedawno odziedziczyła zajazd Lilac Inn w sennym miasteczku Titusville. .. Read more

Jak we wszystkich grach o Nancy Drew, ta przygodówka w stylu wskaż-i-kliknij rozgrywa się w pierwszoosobowej perspektywie i musisz klikać na strzałce, aby udać się w określonym kierunku. Gracz zbiera różne przedmioty do swojego inwentarza i rozmawia z napotkanymi postaciami. Na swojej drodze znajdziesz sporo łamigłówek i wskazówek oraz kilka mini gier, które mogą być częścią łamigłówki lub stanowić osobną grę. Świetne jest to, że możesz ponownie zagrać w te mini gry, nawet po rozwiązaniu danej łamigłówki. Szczerze mówiąc, większość zagadek i łamigłówek nie ma nic wspólnego z fabułą i wymaga ciężkiej pracy. Najbardziej frustrujące jest pole do minigolfa. Gra jest bardzo trudna i może być frustrująca dla młodszych graczy.

Nowością jest fakt, że Nancy może teraz poruszać się po mieście swoim niebieskim, sportowym wozem, dostarczając telegramy, aby zarobić pieniądze. Niestety nie jest to ekscytujące zajęcie i wkrótce staje się męczącą rutyną! Samochód sporo pali i biedna Nancy będzie musiała wydać część ciężko zarobionych pieniędzy na paliwo.

Twórcy starali się odtworzyć atmosferę tamtych czasów, umieszczając w grze telefony, samochody, czarno-białe fotografie, ubrania i slang charakterystyczne dla lat 30-stych. Jednak brak współczesnych udogodnień nie czyni gry bardziej oryginalną. “Nancy Drew: Secret of the Old Clock” nie stanowi najbardziej godnej zapamiętania części serii - gra jest zbyt krótka i bez trudu można przejść ją w jeden dzień. Ta przygoda zainteresuje głównie nastoletnich graczy, którzy nie mają pomysłu jak spędzić okres świąteczny.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/VISTA

CPU: 600MHz or faster Processor

RAM: 128 MB

Hard Drive: MB