Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Case Files: Shadow Lake Collector's Edition gra
4.32
25

Mystery Case Files: Shadow Lake Collector's Edition

Wszyscy znają grę Mystery Case File of Big Fish Games. Ta niezwykle popularna gra ma powiększyć się o kolejną część. Dziewiąty sequel zatytułowany Mystery Case Files: Shadow Lake oferuje nam nowe postacie – medium, detektywa Mistrza. Rozwiązuj łamigłówki i znajdź złego ducha, który sieje chaos w mieście. Żywe sceny i wspaniała fabuła z pewnością przykują twoją uwagę! Darmowe gry do pobrania Mystery Case Files: Shadow Lake a nie będziesz żałował!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY CASE FILES: SHADOW LAKE COLLECTOR'S EDITION

MYSTERY CASE FILES: SHADOW LAKE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przychodzi taki czas w świecie gier, gdzie każda przyzwoita seria trafia na punkt krytyczny i nie jest pewna, czy jest w stanie w dalszym ciągu utrzymać wysoki poziom… Każdy słyszał o słynnej serii Mystery case Files pochodzącej od legendarnego dewelopera Big Fish Games, i dziś możemy zobaczyć najnowszy sequel tejże serii. Oczywiście, w Mystery Case Files: Shadow Lake czeka na wszystkich miłośników gier z ukrytymi obiektami wielka przygoda i jeśli macie ochotę sprawdzić czy gra dorównuje poziomem innym grom na rynku przeczytajcie nasza recenzję i wypróbujcie ją!.. Read more

To, z czego słynie seria Mystery Case File to świetna fabuła, bardzo oryginalna i ciekawa. W Mystery Case Files: Shadow Lake fabuła jest bardzo dobra i niezwykle oryginalna. Wcielamy się w rolę detektywa, który bada tajemnicze zdarzenia w Bitterford w Maine. Jest druga połowa XX wieku i pewien mieszkaniec odnajduje tajemniczy relikt, który zmienia ta spokojna okolicę w chaotyczna przestrzeń! Jak? Nikt tak do końca nie wie, ale my jesteśmy przekonani, że stoją za tym siły nadprzyrodzone! Twoim pomocnikiem będzie medium o imieniu Cassandra i Jack Talon, łowca duchów dla programu telewizyjnego. Razem, będziecie starać się znaleźć zastosowanie tajemniczego przedmiotu i ocalić miejscowych ludzi, którzy zniknęli. Fabuła jest, jak widzicie, bardzo wciągająca i frapująca i zapewne jest w stanie skłonić was do pobrania gry w wersji darmowej!

Cechą, która skłoni was do nabycia pełnej wersji gry jest zdecydowanie grywalność!  Mystery Case Files: Shadow Lake jest grą z gatunku ukryte obiekty , która od samego początku dodaje elementy przygody, łamigłówek i mini-gier, które wzbogacają całość. Przykładowo, podczas pierwszego spotkania z Cassandrą, dostajemy wiele rysunków, które trzeba połączyć z odwiedzanymi lokacjami, więc już na samym początku włączcie myślenie! Jeśli chodzi o same sceny HO, są świetnie zrobione, wplecione w tło, więc można swobodnie się przemieszczać i odhaczać przedmioty, które znaleźliśmy z listy jak już je odszukamy. Można nawet opuścić scenę i powrócić później by szukać dalej! Za każdym razem jak połączymy rysunki z miejscami, odblokowuje się kolejna przestrzeń, która możesz odwiedzić wykorzystując mapę do szybkich podróży! Dodatkowo, jest też inwentarz z różnymi przedmiotami, co jest zwykłą rzeczą w tej serii. System podpowiedzi pracuje świetnie, jednak nie polegajcie na nim zbytnie, bo może być mylący. Łamigłówki i mini-gry są w większość standardowe, jednym słowem nic nowego.

Jeśli chodzi o grafikę i muzykę w Mystery Case Files: Shadow Lake, można powiedzieć, ze są fenomenalne! Realistyczna grafika i piękne sceny sprawiają, że doświadczenia wizualne są nie z tej ziemi, podczas gdy muzyka dopełnia resztę atmosfery! Doskonałe są także efekty dźwiękowe!

Podsumowując,  Mystery Case Files: Shadow Lake jest niesamowicie dobrą grą, głównie z powodu oryginalnej i ciekawej fabuły, wciągającej gry, która nie jest liniowa a także niesamowitej szaty graficznej, bardzo realistycznej. Do tego dochodzą efekty dźwiękowe i prześliczna muzyka. W grę nie tylko można, ale i trzeba zagrać! Miłej zabawy!