Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Case Files: Dire Grove Collector's Edition gra
3.7397260273973
146

Mystery Case Files: Dire Grove Collector's Edition

Z przyjemnością przedstawiamy specjalną, kolekcjonerską edycję gry "The Mystery Case Files: Dire Grove"! Będziesz musiał wykorzystać całe swoje doświadczenie zdobyte podczas gry w przygodówki i poszukiwania ukrytych przedmiotów, aby odnaleźć grupę zaginionych absolwentów. W przeciwieństwie do oryginalnej gry, w skład tej wersji wchodzą także bonusowe poziomy, zrzuty z ekranu, tapety, dodatkowe filmiki i zintegrowany przewodnik Deluxe Strategy Guide. Odkryj tajemnicę wioski Dire Grove i odszukaj zaginionych studentów. Ośmielisz się zagrać?

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

MYSTERY CASE FILES: DIRE GROVE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY CASE FILES: DIRE GROVE COLLECTOR'S EDITION

MYSTERY CASE FILES: DIRE GROVE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Po długich oczekiwaniach, Big Fish Games przedstawia najnowszą grę “Mystery Case Files: Dire Grove Collector’s Edition”! Ponownie wcielasz się w postać bezimiennego Mistrza Detektywów, i wyruszasz na poszukiwanie zaginionej grupy absolwentów... Read more

Gra przypomina przygodówkę w stylu wskaż-i-kliknij, w której możesz poruszać się swobodnie po różnych miejscach, zbierać przedmioty do swojego inwentarza i wykorzystywać je w rozwiązywaniu łamigłówek, które odkryją przed Tobą nowe lokacje. Co dziwne, w tej przygodówce poruszasz się przy użyciu myszki. Korzystasz także z myszki, badając interesujące elementy krajobrazu - jeśli klikniesz na przedmiocie, ukaże Ci się on z bliska lub pojawi się wiadomość tekstowa z opisem danego obiektu. Kursor zamieni się w szkło powiększające nad przedmiotami, które możesz zbadać. Mignięcia i błyski mogą wskazać Ci cenne wskazówki, a wiele ślniących punktów wskazuje na miejsce pełne ukrytych przedmiotów. Jednak bądź ostrożny - za przypadkowe klikanie czeka Cię kara. Zbyt wiele pomyłek sprawi, że Twój ekran pokryje się szronem. Lód zgromadzi się nawet na kursorze, spowalniając go.   

Większość miejsc będziesz musiał odwiedzić wielokrotnie, szukając kolejnych elementów łamigłówki. Przeglądanie po raz kolejny starych miejsc w poszukiwaniu nowych przedmiotów jest prawdopodobnie najbardziej żmudnym elementem tej ogólnie całkiem niezłej gry. Jeśli chodzi o łamigłówki, gra “Dire Grove” pod tym względem niczym szczególnym się nie wyróżnia. Choć znajdziesz tam nieco okazji do ruszenia głową, większość zagadek nie wnosi nic nowego. 

Oczywiście najlepszym elementem gry jest grafika wideo. W różnych miejscach w grze znajdziesz nagrania wideo, które nadają grze niesamowitą atmosferę. Choć grafika jest świetnie i pieczołowicie wykonana, sama muzyka wydaje się nieco zbyt ostentacyjna i oderwana od fabuły. Ale przekonaj się na własnej skórze.