Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Case Files: Return to Ravenhearst gra
3.5272727272727
275

Mystery Case Files: Return to Ravenhearst

Dusza Emmy jest wolna, lecz jej duch przekazał ostrzeżenie: zło wciąż czai się w posiadłości Ravenhearst Manor. Big Fish Games Studio zabierze cię wgłąb przeklętego domostwa w sequelu Mystery Case Files: Return to Ravenhearst ™. Zobacz nawiedzone korytarze, jakich nigdy dotąd nie widziałeś, dzięki wciągającej przygodowej grze oraz oryginalnej ścieżce dźwiękowej. Poczuj skrzypiące deski podłogowe, kiedy będziesz przechodził z pokoju do pokoju rozwiązując zagadki i szukając wskazówek w ponad 150 szczegółowych ujęciach.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Mystery Case Files: Return to Ravenhearst. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

MYSTERY CASE FILES: RETURN TO RAVENHEARST ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY CASE FILES: RETURN TO RAVENHEARST

MYSTERY CASE FILES: RETURN TO RAVENHEARST RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcielibyśmy przedstawić nową grę z serii “Mystery Case Files” - “Return to Ravenhearst”. Wcielając się w rolę detektywa, udajesz się do starego, opuszczonego domostwa, aby odkryć jego tajemnice. Dom pełen jest duchów i Twoim zadaniem jest je uwolnić... Read more

Poprzednie gry z tej serii były dobrym przykładem gier ukrytych przedmiotów, jednak “Mystery Case Files: Return to Ravenhearst” jest nieco inna. Twórcy połączyli poszukiwanie ukrytych przedmiotów z grą przygodową w stylu wskaż-i-kliknij. Teraz możesz poruszać się po dostępnym terenie, badając go i zbierając różne przedmioty, których potrzebujesz aby rozwikłać łamigłówki. Nie martw się! Szukanie ukrytych przedmiotów w dalszym ciągu jest elementem gry, obok różnych innych wyzwań.

Pod względem technicznym gra jest niemal idealna. Grafika i dźwięk są naprawdę niezłe. Niektóre przedmioty w grze były naprawdę maleńkie i trudno było znaleźć je bez pomocy, ale zawsze możesz skorzystać z podpowiedzi. Ich liczba jest nieograniczona.

Aby przyciągnąć nowych graczy wielu twórców próbuje łączyć gry różnych gatunków, ale do tej pory udało się to jedynie firmie BigFishGames. “Mystery Case Files: Return to Ravenhearst” to arcydzieło w kategorii przygodówek i gier ukrytych przedmiotów. Polecamy tą grę każdemu, bez względu na wiek i upodobania. Z pewnością się nie rozczarujesz!