Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Case Files: Escape from Ravenhearst Collector's Edition gra
3.3163265306122
98

Mystery Case Files: Escape from Ravenhearst Collector's Edition

Ósma część serii Mystery Case Files ukaże się już niedługo! Nie przegap Mystery Case Files: Escape from Ravenhearst! Wydarzenia tej obiecującej, fascynującej części mają miejsce w Londynie. Odkryjesz tu tajemnicę ciszy – sekretne miasto, gdzie przed wielu laty miał miejsce okropny pożar. Jak tylko wcielisz się w rolę słynnego detektywa od razu pochłonie cię zniewalająca atmosfera.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY CASE FILES: ESCAPE FROM RAVENHEARST COLLECTOR'S EDITION

MYSTERY CASE FILES: ESCAPE FROM RAVENHEARST COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Fish Games oferuje nam swoją najbardziej intrygująca i tajemniczą serię gier HO . Po pierwsze, mieliśmy okazje zapoznać się z Mystery Case Files: Ravenhearst, która wciągnęła nas w dom grozy. Następnie powróciliśmy w to samo miejsce w Mystery Case Files: Return to Ravenhearst i odkryliśmy więcej mrocznych stron. W najnowszej grze pt. Mystery Case Files: Escape from Ravenhearst czeka nas ucieczka... Read more

Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z serią, proponujemy krótkie streszczenie: złowrogi facet o imieniu Charles uwięził ducha ukochanej kobiety w ciemnych ścianach posesji Ravenhearst. Wcielając się w role dociekliwego tajnego agenta twoim zadaniem jest uwolnić kobietę i jej córki bliźniaczki. Tym razem, Charles uwięził więcej ludzi i tylko ty możesz rozwikłać sprawę tajemniczych zaginięć. Zatop się głęboko w tą niesamowitą historię, choć zapewne na końcu będą ci potrzebne środki uspokajające (hehe).

Mystery Case Files: Escape from Ravenhearst jest standardowa przygodą wskaż i kliknij zawierająca kilka scen z ukrytymi przedmiotami i cudowną grafikę. Podczas gdy dwa pierwsze tytuły były dość ciemne, ten projekt jest nawet bardziej ponury i złowróżbny. Sami twórcy określają swoje dzieło jako „ thriller psychologiczny mogący ujawniać głęboko ukryte lęki” i wspaniałomyślnie ostrzegają graczy, że „gra nie jest dla dzieci i ludzi o słabym sercu”.

Jednakże, makabryczna atmosfera nie jest jedyną rzeczą, która może zniechęcić miłośników gier HO. Miło się bać, jednak fani nie będą zachwyceni zmianami w łamigłówkach HO. Zamiast klasycznej listy przedmiotów znajdziecie tu coś niezwykłego: morfowanie obiektów. Pomysł znajdywania morfowanych przedmiotów zamiast znajdywania ukrytych przedmiotów jest na pewno wyjątkowy i sprawdzałby się może w 3, 4 scenach w całej grze. Jednak gapienie się w ekran co kilka minut by zobaczyć co zmieni kształt to jakaś kpina.

Podsumowując, znajdziemy tu przyzwoita liczbę mini-gier, która z łatwością można ominąć. Wraz ze zniewalającymi scenami usłyszymy dramatyczna muzykę i jeżące włosy na głowie efekty dźwiękowe. Jeśli chodzi o zmianę zwykłych scen HO może znajdzie to swoich fanów. Jeśli więc jesteś miłośnikiem horrorów, Mystery Case Files: Escape from Ravenhearst będzie dla ciebie idealna!