Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Grim Tales: The Wishes Collector's Edition gra
3.5090909090909
55

Grim Tales: The Wishes Collector's Edition

W kontynuacji rodzinnej opowieści wciągającej serii Grim Tales, staniesz twarzą twarz ze strachem, klątwami i siłami nadprzyrodzonymi po raz kolejny! Witamy w Grim Tales: The Wishes, niezapomnianej przygodzie, która nauczy cię być ostrożnym jeśli chodzi o twoje życzenia. Pomóż dziewczynie ocalić swojego bratanka przed złą wiedźmą, pokonaj zło zanim będzie za późno! Rozkoszuj się łamigłówkami i wyzywającymi mini-grami i zostań bohaterem!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

GRIM TALES: THE WISHES COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GRIM TALES: THE WISHES COLLECTOR'S EDITION

GRIM TALES: THE WISHES COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Grim Tales: The Wishes jest już trzecią serii Grim Tales od Elephant Games. Rozpoczynając się jako lekka opowieść, gra z czasem okazuje się być prawdziwym dramatem... Read more

Jak klasyczna gra HO, Grim Tales: The Wishes kipi od tajemnic, dziwacznych zdarzeń, ludzi znikających w niewyjaśnionych okolicznościach i , oczywiście, sił nadprzyrodzonych. Według fabuły, musisz pomóc dziewczynie ocalić jej małego bratanka przed złą czarownicą i pokonać zło zanim będzie za późno. Zwiastun obiecuje nam niezapomnianą przygodę z tonami wyzywających łamigłówek i mini-gier.

Choć Grim Tales: The Wishes określa się jako klasyczna grę HO łamigłówki i przygoda i kilka głównych cech zapożyczyła od swoich poprzedników, Grim Tales 3 jest dość oryginalna. Jest to świetny sposób na sequel, który uchwyci uwagę gracza od samego początku. Z poprzednich gier programiści zachowali jedynie najbardziej potrzebne elementy angażując jednocześnie dobre wyzwania, dwie rzeczy, które rzadko są zrobione poprawnie w grach casual z gatunku ukryte obiekty.

Z pewnością pokochacie wszystkie fantastyczne efekty wizualne z kilkoma surrealistycznymi animacjami. Podkład muzyczny i dźwiękowy są także przyjemne.

Podsumowując, Grim Tales: The Wishes nie moe konkurować z takimi tytułami jak Drawn czy Mystery Case Files. Jednakże, gra ta zdecydowanie zasługuje na uwagę i zapewne znajdzie wielkie uznanie wśród wielu graczy dzięki dobrej opowieści, dobrze zbalansowanej grze i cudownej grafice. Czego więcej można chcieć?