Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Grim Tales: The Bride Collector's Edition gra
4.140625
64

Grim Tales: The Bride Collector's Edition

Ślub wywołuje zwykle romantyczne i podniecające skojarzenia. Jednak jest to prawdziwa tragedia dla rodziny! W dzień swojego ślubu znika twoja siostra! Pogłoski donoszą, że utonęła, jednak ciała wciąż nie odnaleziono. Zagraj w Grim Tales: The Bride Collector's Edition i przeszukaj opuszczoną po tym fatalnym wypadku rezydencje rodzinną. Tu z pewnością znajdziesz jakieś wskazówki! Wspomnienia siostry na pewno kryją tajemnicę jej zniknięcia. Pobierz Grim Tales: The Bride Collector's Edition zupełnie za darmo i odszukaj zaginioną pannę młodą!

GRIM TALES: THE BRIDE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GRIM TALES: THE BRIDE COLLECTOR'S EDITION

GRIM TALES: THE BRIDE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Patrząc na tytuł nowej gry HO Grim Tales: The Bride od Elephant Games natychmiast domyślamy się, że wnikniemy w tragiczną fabułę o znikającej pannie młodej a naszym zadaniem będzie wyjaśnienie okoliczności jej śmierci. Czy to było morderstwo czy tragiczny wypadek?.. Read more

Rozpocznij swoja podróż z ukrytymi obiektami spotykając swojego demona-przewodnika, dziwną, duchopodobną istotę, która będzie towarzyszyć ci w grze. Pomysł podróży we wspomnieniach zbierając różne wskazówki i przedmioty nie jest nowy dla gatunku HO. Grim Tales: The Bride jest jedną z tych gier, które zawierają mnóstwo pozamykanych pokoi i przedmiotów. Sypialnie, gabinety, miski a nawet drabina wymagają wysiłku by stać się dostępne. Z jednej strony, ten styl gry czyni ją interesującą, z drugiej strony może po jakimś czasie irytować jako, że musimy wracać do tych samych scen i pomieszczeń wiele razy. Jednak, niestrudzeni fani ukrytych obiektów pominą ten fakt bo Grim Tales: The Bride jest piękna grą. Żywe i szczegółowo dopracowane sceny są miłe do przemierzania i przyciągają wzrok. Przedmioty są dobrze ukryte i pasują do scenerii a także w każdym przypadku odpowiadają fabule. Wszystkie sceny z ukrytymi obiektami są zrobione w stylu ‘stosu’, jednak nie ma potrzeby używania szkła powiększającego by szukać przedmiotów. Gra oferuje odpowiednią liczbę standardowych łamigłówek, dość łatwych do rozwiązania.

Deweloperzy postarali się także jeśli chodzi o podkład muzyczny, który otula grę przyjemnymi dźwiękami doskonale dopasowanymi do atmosfery gry. Niestety, nie ma tu podkładu głosowego, który byłby świetnym dodatkiem. Nie stanowi to jednak większego problemu a muzyka rekompensuje ten brak.

Podsumowując, Grim Tales: The Bride jest dobrą grą, która może stać się nudna po dłuższym czasie. Warto jednak dodać ją do kolekcji gier HO.