Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Grim Tales: The Stone Queen Collector's Edition gra
3.5294117647059
17

Grim Tales: The Stone Queen Collector's Edition

Nowa część jednej z najbardziej popularnych gier HO z serii Grim Tales zapowiada się być nie mniej ciekawa i ekscytująca niż poprzednie części! W Grim Tales: The Stone Queen musisz ocalić małe miasteczko Stoneville przed klątwą Królowej Zła! Dowiedz się co powoduje problemy i napraw je najszybciej jak się da. Kolorowe i piękne lokacje, niezwykłe i nieoczekiwane zwroty akcji, niezapomniane postacie i ujmujące łamigłówki czekają na ciebie w Grim Tales: The Stone Queen! Poczekaj cierpliwie na ukazanie się tej obiecującej gry i poznaj prawdę!

GRIM TALES: THE STONE QUEEN COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GRIM TALES: THE STONE QUEEN COLLECTOR'S EDITION

GRIM TALES: THE STONE QUEEN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Epiczna bitwa pomiędzy dobrem a złem zawsze wydawała się ciekawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Każdy lubi walczyć w dobrej sprawie i o tym właśnie traktują współczesne gry! Ale co stanie się gdy zło będzie zbyt potężne by je zwyciężyć?Czy wezwiemy wtedy naszych bliskich do pomocy?Czy to wystarczy?Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na wszystkie te pytania i posiadasz niezwykły pęd do przygód,zatem z przyjemnością usłyszysz,że deweloperzy z Elephant Games wypuścili nowa grę z serii Grim Tales: The Stone Queen! Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć w tej wspaniałej wyprawie, pobierz grę za darmo lub zakup pełną, nielimitowana wersję i przeczytaj resztę naszej recenzji!.. Read more

Tak jak we wszystkich grach z gatunku ukryte obiekty,fabuła jest tak samo ważna w czwartej części serii. Fabuła w Grim Tales: The Stone Queen może nie jest oryginalna, ale przedstawia nam pewną, tajemniczą atmosferę. Podsumowując,  wcielamy się w rolę podróżnika, którego samochód zatrzymuje się pośrodku niczego i znajdujemy się w opuszczonym mieście Stoneville. To bardzo stare i znane miasto, gdyż mieszkańcy wydobywają tu kamienie szlachetne takie jak diamenty, rubiny i ametysty. Problemem jest to, że pomaga im Kamienna Królowa, ale teraz odwróciła się od nich i zaczęła przemieniać mieszkańców w kamienne posągi. Ty masz im pomóc i poznać tajemnice kryjące się za dziwnymi wydarzeniami.

Oczywiście, nie ładnie z naszej strony byłoby nie wspomnieć o grywalności w Grim Tales: The Stone Queen, jako, że jest to jednak z ważniejszych cech gry! Gra należy do gatunku ukryte obiekty z elementami łamigłówek i przygody. Są tu trzy poziomy trudności i wiele opcji, które możemy dopasować wedle upodobań. Jeśli chodzi o samą grę, trzeba będzie nieźle się nagłowić! Trzeba będzie rozwiązać wiele łamigłówek by iść do przodu i rozwikłać tajemnicę. Na przykład, niektóre znalezione przedmioty przydadzą się do otworzenia drzwi i zamków lub też lokacji. Te przedmioty możemy znaleźć w scenach HO, które są lekko zagracone i czasami ciężko znaleźć poniektóre przedmioty. Jednakże, jest ich tu wiele, więc można będzie podszkolić wzrok. Oprócz tego, tu i tam natkniemy się na mini-gry. Są one bardzo twórcze i zrobione z wyobraźnią, co z pewnością się wam spodoba, szczególnie gry z runami lub te, które wymagają złożenia maszyny z części. Jedyny problem z grą to, że czasami napotykamy na niejasne i nieklarowne instrukcje.

Na koniec, trzeba przyjrzeć się grafice i muzyce w Grim Tales: The Stone Queen. Jedno słowo idealnie do nich pasuje: NIEZWYKŁE! Wykonanie wizualne jest zaskakujące z prezentacja jest standardowa i dobra! Postacie są dobrze przedstawione a całokształt miasta jest dość mroczny! W połączeniu z ekscytującym tematem muzycznym tworzy to zdumiewający, podnoszący adrenalinę ambient!

Podsumowując, Grim Tales: The Stone Queen to świetna gra HO z elementami łamigłówek i przygody, która zaskakuje wspaniałą grafiką, czysta prezentacją, dobrą fabułą i zatrważającą muzyką a także pomysłową i oryginalną grą! Gra jest fantastyczna, więc nie przegapcie jej!