Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Owocowy Raj 2: Zaczarowane Wyspy gra
3.3
30

Owocowy Raj 2: Zaczarowane Wyspy

Owocowy Raj 2: Zaczarowane Wyspy to przyjemna gra typu match3, która pochłonie Cię na długie godziny. Zła wiedźma uwięziła wszystkie owoce na zaczarowanych wyspach i kazała swoim podłym sługom strzec ich za wszelką cenę. Musisz łączyć pasujące do siebie kolorowe skrzynie, wewnątrz których kryją się smakowite owoce. Połącz owoce, aby zdobyć punkty i oczyścić pole gry na kolejnych poziomach. Ta wciągająca gra z kilkoma dostępnymi trybami pochłonie Cię bez reszty. Ocal mieszkańców wysp przed czarną magią i zdobądź wystarczająco dużo pieniędzy, aby udekorować zaczarowane wyspy!

OWOCOWY RAJ 2: ZACZAROWANE WYSPY ZRZUTY EKRANU

OWOCOWY RAJ 2: ZACZAROWANE WYSPY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Fruit Lockers 2: The Enchanted Islands” to gra typu “dopasu trzy elementy”, wydana przez Alawar Entertainment. Fabuła tej gry opowiada historię Alice, która pomaga wróżkom dostać się do owoców na wyspach. W zamian, otrzyma ona swoją własną Zaczarowaną Wyspę, którą będziesz jej musiał pomóc przyozdobić... Read more

W trakcie gry musisz uporać się z mnóstwem mini gier, aby zdobyć pieniądze i upiększyć swoją wyspę. Możliwa jest gra w kilku trybach, z których każdy stawia przed Tobą inne zadanie, takie jak zebranie konkretnej liczby jakichkolwiek owoców, zebranie danej liczby konkretnych owoców, usunięcie zablokowanych płytek lub zrzucenie owoców na głowy złych stworzeń, patrolujących dół ekranu.

Po kilku poziomach, gra może wydawać się banalnie łatwa, ale przekonasz się, że z czasem poziom trudności wzrasta. Jeśli skończy Ci się czas więcej niż raz, nie przejdziesz poziomu. Wtedy pojawią się denerwujące pająki lub robale, które znacznie skomplikują Twoje zadanie. Na szczęście jedna z wróżek pomoże Ci przesuwać elementy i łączyć ze sobą owoce. Na niektórych poziomach możesz zdobyć dodatkowe punkty, klikając na zabawnych owadach, z których każdy wart jest 4 dolary. Kiedy zdobędziesz wystarczającą sumę, możesz wybrać zamki, rośliny i inne obiekty, aby ozdobić nimi wyspę Alice.

Jak można sie domyślić, sterowanie w grze jest bardzo proste i wymaga wyłącznie użycia myszki. Grafika jest niewątpliwie zachwycająca, ale muzyka z czasem staje się monotonna i możesz zechcieć wyłączyć głośniki. Podsumowując, gra Fruit Lockers 2: The Enchanted Islands” jest raczej przyjemna i pochłonie Cię na wiele godzin.