Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Old Clockmaker's Riddle gra
4.0625
16

Old Clockmaker's Riddle

Odkryj nową, zdumiewającą i zabawna grę match-3 pt. Old Clockmaker's Riddle i zanurz się w tajemny świat wypełniony sekretami. Musisz przełamać klątwę i doprowadzić do tego, by miasto odzyskało spokój! Tuz po rozwiązaniu wszystkich łamigłówek, będziesz w stanie złamać klątwę i sprawić by zegar miejski ruszył! Przywróć miastu jego piękno i życie. Pobierz Old Clockmaker's Riddle już teraz, całkowicie za darmo i spędzi milo czas z tą fantastyczna grą. Powodzenia!

OLD CLOCKMAKER'S RIDDLE ZRZUTY EKRANU

OLD CLOCKMAKER'S RIDDLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Old Clockmaker’s Riddle jest całkiem nową grą zrealizowaną przez Vamireh Underground Team. To całkowicie odmienna gra match-3 otulona grafiką w stylu ukrytych obiektów, co daje świetny efekt... Read more

Na początek, historia toczy się w całkowicie zdezelowanym mieście. Naszym głównym celem jest odbudowanie po kolei każdego budynku, aż w końcu odnowimy całe miasteczko. Mnóstwo wyzywających łamigłówek i ciekawych scen czeka na ciebie w Old Clockmaker’s Riddle.

Będąc grą z gatunku match-3, gra ta oferuje nam często klasyczne puzzle HO. Jednakże, sedno gry jest oparte na łamigłówkach match-3, które zawsze miło się rozwiązuje. Najlepszą rzeczą w tych grach jest to , że mamy wybór by grać na czas lub nie. Główne plansze match-3 są proste przez pierwsze 5 budowanych domów, a poziom bonusowy stawia przed nami trudniejsze wyzwania. W grze znajdziemy „tylko” 50 poziomów, które mogą trwać dość długo – wszystko zależy od naszych umiejętności. Tak czy siak, można ponownie grać w poprzednie poziomy by zyskać więcej punktów.

Wykonanie z pewnością przemówi do graczy, jak tylko dostrzeżemy paskudnego kryminalistę buszującego po mieście. Muzyka idealnie pasuje do tematu, jednak po chwili może wydać się denerwująca. Płytki na planszy są łatwe do rozróżnienia, choć podobieństwo plansz staje się nudne.

Niestety, po 5 budynkach niewiele się zmienia. Z pewnością wielu z was spodoba się gra Old Clockmaker’s Riddle przez wzgląd na doskonałą grafikę i po trosze wyzywająca grę. Miłej zabawy!