Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Safari Quest gra
4.3333333333333
18

Safari Quest

Jako najlepsza uczennica w klasie biologicznej, Jane kończy szkołę i udaje się do Afryki by zbadać rzadki okaz białego lwa!Dołącz do niej w tej niezwykłej i ekscytującej przygodzie i złap to wyjątkowe zwierzę w nowej, wciągającej grze match-3 zatytułowanej Safari Quest! Poznaj przyjaciela Jane – małpkę Chippy, lwa Leo, hipopotama Heppo i zebrę Blacky i wspólnie zbadajcie dżungle Korzystaj ze specjalnych bonusów, zdobywaj punkty i ciesz się gra i kolorową grafiką! Spędź swój wolny czas grając w Safari Quest! Pobierz grę już dziś, całkowicie za darmo i wytrop lwa! Życzymy powodzenia!

SAFARI QUEST ZRZUTY EKRANU

SAFARI QUEST RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Safari Quest nowa gra match-3 od Rokapublish, zaprasza graczy na fascynującą, pięciogodzinna przygodę do afrykańskiej sawanny! Egzotyczne zwierzęta, palący piasek, dobre ubrania i inne przymioty safari są doliczone do rachunku!.. Read more

Pomimo dość wymownego tytułu, Safari Quest nie jest właściwie wyprawą, a celem gry nie jest zabicie przedstawicieli afrykańskiej fauny, ale uczenie się życia zwierząt w ich naturalnym środowisku. Główna bohaterka, czarująca pani zoolog Jane, wyrusza na podróż na czarny kontynent w towarzystwie swoich wiernych przyjaciół, lwa Leo, hipopotama Heppo, zebry Blacky i małpy Chippy. Wydaje się, że gra posiadając tak dziecinna fabułę jest przeznaczona dla dzieci, ale tak nie jest!

Pomimo dość dziwacznego przedstawienia i jakości, oprócz lekko kreskówkowej grafiki, gra Safari Quest okazała się dość trudna. Podczas gdy pierwsze dwanaście poziomów można łatwo pokonać, nawet przez młodszych graczy, pozostałe poziomy okazały się być naprawdę ciężkie. Łącząc trzy, ekscytujące tryby gry, pomiędzy którymi można i nawet powinno się przełączać podczas każdego poziomu, Safari Quest dało nam całkiem nowe doznania, zmuszając nas jednocześnie do wyostrzania wzroku, szybkich reakcji i strategicznego myślenia.

Mnóstwo kolorowych płytek, fascynujące plansze gry w niezwykłych kształtach, cała masa użytecznych bonusów, trzy całkowicie różne tryby gry i cały szereg przeszkód, wliczając niezniszczalne komórki i płytki, których nie da się przesunąć, sprawią, że ta wirtualna podróż będzie niezapomniana! Z drugiej strony, gdy czytając krótki opis Safari Quest, wyobrażacie sobie grę typowo dla dzieci z wieloma dialogami i animowanymi scenami, bardzo się mylicie Fabuła jest niejasna i myląca, wydarzenia dzieją się wolno, nie ma tu prawie dialogów i mało jest tu scen przerywnikowych, co powoduje, że zapominamy o fabule i celu gry.

Brze nieprzekonująco?Nie bądźcie tacy surowi! Jeśli chcecie naszej opinii, gra okazała się całkiem przyzwoita i bardzo zabawna. Jeśli aspekt techniczny ma dla was znaczenie większe niż fabuła, zagrajcie w Safari Quest, bo gra może pochwalić się niewiarygodną, wciągającą grą i wysokiej jakości grafiką 3D. Uwierzcie nam, z taką niezwykłą, wyszukaną grą, Safari Quest z łatwością porwie was na dobrych kilka godzin, nie ważne czy opowieść do was przemówi czy też nie. Bawcie się dobrze i powodzenia!