Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cradle of Egypt gra
3.254752851711
263

Cradle of Egypt

Przemierzałeś już starożytny Rzym w grze Cradle of Rome, Persję w Cradle of Persia. Czy tym razem chciałbyś wybrać się do Egiptu? Awem Studio, słynne za ich gry typu match-3, przedstawia swój najnowszy projekt – Cradle of Egipt. W czasie gry będziesz miał szansę podróżować przez pięć epok historycznych przemierzając sto poziomów gry. Dodaj własnej interpretacji powstawaniu wspaniałych cywilizacji. Będziesz zachwycony grą między innymi dzięki malowniczej grafice. Nie można powiedzieć za dużo o Cradle of Egypt, a zatem warto spróbować!

CRADLE OF EGYPT ZRZUTY EKRANU

CRADLE OF EGYPT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ach te gry match-3!Wciąż ich wciągająca gra powoduje, że zapominamy o całym świecie (problemach, pracy itp.) i możemy zatopić się w wirtualnym świecie. Czy Cradle of Egypt, nowa gra match-3 od Awem, stanie się tak samo wciągająca jak inne gry z serii Cradle?.. Read more

Cradle of Egypt nie różni się wiele od poprzednich tytułów: właściwie to jest taka sama. Sedno gry pozostaje niezmienione i zachowuje główne wątki serii. I tak znajdziemy tu te same doładowania, te same cele i podobny układ. Jednak jest też kilka zmian: tło i przedmioty na wymianę.

Awem dodało kilka dodatków np. gdy łączymy kilka przedmiotów tego samego gatunku, gdy tworzymy wielokrotne combo itp. Mini-gry są tu bardzo różnorodne i oferują różne stopnie trudności. Co więcej, znajdziemy tu też poziomy bonusowe, które trzeba odblokować gdy przejdziemy główna grę.

Naturalną rzeczą jest, że Cradle of Egypt jest właściwie perfekcyjną kopia Cradle of Rome. Począwszy od gry na grafice skończywszy! Wydawać by się mogło, że twórcy zamienili nazwę Rzym na Egipt i powstała nowa gra. Choć wykonanie wizualne jest wspaniałe, jeśli nawet nie lepsze. Znajdziemy tu 5 różnych epok, które są przedstawione w bardzo wysokiej jakości.

Jednak pomimo podobieństw do wcześniejszych gier serii, z pewnością głęboko i na dobrych parę godzin zanurzycie się w tej ujmującej i wciągającej grze match-3.