Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cradle of Rome 2 gra
2.6621621621622
222

Cradle of Rome 2

Cywilizacja rzymska należy do jednej z najstarszych na świecie, a jej korzenie sięgają dobre kilka wieków wstecz. Wciel się w rolę założyciela legendarnego rzymskiego miasta w najnowszej grze typu dopasuj 3 pt. Cradle of Rome 2. Możesz być tu światkiem historycznych wydarzeń w rozwijaniu się Imperium Rzymskiego, lub przerobić całą historię po swojemu. Zacznij budować Rzym poprzez rozwiązywanie skomplikowanych zadań na dopasowywanie. Pobierz już teraz Cradle of Rome 2 całkowcie za darmo i znajdź się u zarania dziejów jednego a największych i najpotężniejszych z imperiów!

CRADLE OF ROME 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Witamy w mieście Renaissance w nowej grze wydanej przez Awem Studio pt. Cradle of Rome 2! Aby być bardziej dokładnymi, musimy dodać, że jest to kontynuacja poprzedniej gry typu dopasuj 3 pod tytułem Cradle of Rome. Nie żyw jednak zbyt dużo nadzieji co do tego wydania, ponieważ producenci nanieśli na nie jedynie kilka kosmetycznych zmian w porównaniu do swojej poprzedniczki. .. Read more

Wygląda na to, że głównym celem wydawców było stworzenie wspaniałej grafiki. Skupiając się jednak jedynie na opracowaniu graficznym, Awem Studio zapomniało kompletnie o naniesieniu jakichkolwiek zmian na samą rozgrywkę. Nie można jednak powiedzieć, że granie w Cradle of Rome 2 stało się w jakikolwiek sposób mniej wciągające czy też proste. Gra ta jest wciąż niesamowicie interesująca i ambitna, mimo, że dosyć podobna do pierwszej części. W sumie wszystko, co powinieneś tu zrobić to wyczyścić ekran gry poprzez dopasowywanie, zebrać wystarczającą ilość złota i otrzymać plan budowy miasta poprzez granie w proste mini gry. Każde puzzle oraz układanki mogą być przeskoczone po kilku sekundach od uruchomienia. Mimo, że rozgrywka nie jest wcale aż taka zachwycająca, scenerie prezentują się wręcz wspaniale. Żywa, kolorowa grafika stanowi do najmocniejszych stron tej gry. Czasami żal nawet patrzeć, że takie piękne tła są zakryte przez przedmioty związanie z zadaniami na dopasowywanie. Ilustracje znajdujące się w Cradle of Rome 2 zasługują na dostanie się do swojej własnej gry, gdzie można by było w pełni podziwiać ich piękno. Animowane elementy zostały świetnie wpasowane w prezentowane tutaj tła. Muzyka jest dosyć dobra, tak samo zresztą jak w poprzedniej części. Jednakże rzymski flet oraz harfa mogą okazać się trochę nużące po 20 minutach gry. Największa wada tej produkcji polega na tym, że posiada ona limit czasowy. Ci z nas, którzy nie lubią się spieszyć i mają ochote w pełni nacieszyć się wspaniałymi sceneriami na pewno okażą się niepocieszeni. Miłego grania!