Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Herosi Hellady 3: Ateny gra
2.9602122015915
377

Herosi Hellady 3: Ateny

Ogromna ulewa rujnuje największe europejskie miasto – Ateny. Kolebka zachodniej cywilizacji jest na skraju zapomnienia. Kto ochroni Helladę? W grze Herosi Hellady 3: Ateny, musisz wyruszyć do starożytnej Grecji i odbudować ją z popiołów. Rozkoszuj się wciągającą grą match-3 i wyzywającymi budującymi miasta mini-grami. Nie zapominaj o zbieraniu złota, zajmuj się też ludźmi i odkryj legendarny medalion, który pomoże ci wezwać 12 bogów Olimpu i ocalić Ateny przed złym bogiem. Pobierz Herosi Hellady 3: Ateny calkowicie za darmo i nie wahaj się kontynuować tej epickiej przygody match-3!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HEROSI HELLADY 3: ATENY

HEROSI HELLADY 3: ATENY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Heroes of Hellas 3: Athens od Alawar Entertainment jest długo oczekiwana grą z gatunku match-3! Gra od razu przykuje twoją uwagę. Wiodącym tematem jest opowieść o Atenach zniszczonych podczas pożaru, który został zesłany przez złe moce a twoim zadaniem jest odbudowa miasta. Jeśli nie próbowałeś poprzednich części, z pewnością nie będziesz zawiedziony. Część match-3 o tyle różni się od innych, ze dżokery, monety czy bomby pozwalają graczowi połączyć przedmiot z dwoma lub więcej z dżokerami. Pokręcone, ale spodoba ci się! Grafika jest nawet piękniejsza niż w poprzednich częściach, a podkłady muzyczne są urocze. Gra jest doprawdy relaksująca i niezbyt trudna, szczególnie w grze bez timera... Read more

Co jest naprawdę fajne w grze Heroes of Hellas 3: Athens to ludzie z miasta. Gracz może kliknąć na którąkolwiek postać i uzyskać zabawna odpowiedź. Niektórzy chwalą wygląd miasta, niektórzy udzielają rad i podpowiedzi jaki budynek lub strukturę gracz będzie musiał nabyć gdy zarobi wystarczająco pieniędzy. Jedna z postaci – rybak – wpadnie do wody gdy kliknie się w niego podwójnie.

Jeśli chodzi o kontrole podczas dopasowywania, odkryliśmy, ze jeśli próbujesz ruszać się zbyt szybko w zakrzywionym łańcuchu, kontrola nawala. Jest tu widoczna strzałka, która wskazuje w którym kierunku prawdopodobnie pójdziesz, jednak można to poprawić, nie jest to wielki problem. Gracz nie ponosi kary gdy nie uda mu się utworzyć żadnych połączeń, a nagród można otrzymać bardzo wiele. Są one dość proste jak np. proszenie o pomoc bogów trzy razy lub dodatkowe sztabki złota, złote monety itd.

Podsumowując, Heroes of Hellas 3: Athens jest zdecydowanie warta poświęcenia jej czasu, czego raczej nie będziecie żałować. Jest to świetny sposób na spędzenie weekendu.