Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Zamarznięte Królestwo gra
3.9230769230769
13

Zamarznięte Królestwo

Podczas grania w "Zamarznięte Królestwo", przyłaczysz się do młodego czarodzieja, który musi stawić opór złowrogiemu czarnoksiężnikowi, który z koleji przemienił Magiczne Królestwo w mroźne i ciemne miejsce! Magiczne Królestwo było niegdyś promienną, kwitnącą krainą, w której mieszkało samo dobro. Na jego obrzeżach znajduje się mroczny i zimny zamek czarnoksiężnika. Nienawidzi on śmiechu, słońca i lata! Uratuj swoją ulubioną porę roku wraz z naszym przyjaznym magikiem. Pobierz "Zamarznięte Królestwo" całkowicie za darmo i przywróc lato do Magicznego królestwa!

ZAMARZNIĘTE KRÓLESTWO ZRZUTY EKRANU

ZAMARZNIĘTE KRÓLESTWO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Screenshoty najnowszej gry typu Dopasuj 3 pt. “Frozen Kingdom”, która została wydana przez Domini Games, wręcz pękają z nadmiaru kolorów. Wszystko wygląda tak zapraszająco i obiecująco, że żaden z graczy nie będzie mógł zwalczyć pokusy aby tą produkcję wypróbować. Co jednak jeżeli chodzi o poziom wyzwania? Barwna okładka jest bardzo ważna dla każdej z gier, jednak nie stanowi ona ich głównego punktu... Read more

Rozgrywjaąca się tutaj fabuła dotyczy nikczemnego czarnoksiężnika, który rzucił zaklęcie mrozu na pewną krainę, dlatego też Twoje zadanie polegać tu będzie na jej zrzuceniu. Nie pozwól jednak, aby ten dosyć standardowy scenariusz wprowadził Cię w błąd! Pomimo dosyć tandetnego początku, cała fabuła rozwija się dosyć dobrze, a co jeszcze lepsze,  z sensem odzwierciedla się w rozgrywce na dopasowywanie. Sama akcja toczy się płynnie, beż żadnych dramatycznych braków. Każda z planszy zawiera inne wyzwania: na jednaj musisz rozłupać cegiełki, na innej pozbierać specjalne przedmioty, oraz przekręcić konkretne z nich w kierunku innych. Twoje zadania będą się składały w głównej mierze z zamieniania, grupowania, układania w łańcuchy, oraz przesuwania. Przekręcające się plansze do gry zapewniają Ci jeszcze więcej zabawy.

Szczerze powiedzawszy, gra ta jest dosyć przejrzysta, a mimo tego posiada jeszcze wprowadzenie, które wytłumaczy Ci o co we wszystkim chodzi. Pomiędzy każdym z poziomów znajdują się bonusowe levele, które pozwolą Ci na uzyskanie kilku przydatnych przedmiotów lub arteaktów. Możesz z łatwością je przeskoczyć, jednak w takim wypadku stracisz możliwość korzystania z pomocnych rzeczy podczas dalszej rozgrywki. Jesteśmy szczerze pod wrażeniem ilości wyzwania, jakie odnaleźliśmy podczas grania w “Frozen Kingdom”. W przeciwieństwie do innych gier typu Dopasuj 3, każda kolajna plansza robi się stopniowo coraz trudniejsza:  zobaczysz tu ogromne bloki lodu, poziomy z ograniczoną ilością kliknięć oraz wiele, wiele innych.

Ze względu na wspaniałą grafikę i intrygującą rozgrywkę, “Frozen Kingdom” na pewno zostanie doceniona przez fanów gier typu Dopasuj 3. Tło muzyczne i efekty dźwiękowe nie irytują, a są dosyć przyjemne do słuchania. Możliwośc wyboru stopnia trudności (tryb na czas i bez) także zwiększa jej grywalność. Produkcja ta może i nie przypadnie wszystkim do gustu, jednak musimy przyznać, że stanowi ona wspaniały przykład na grę typu Dopasuj 3, w którą naprawdę warto zagrać.