Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Puzzle Cocktail gra
1
1

Puzzle Cocktail

Cudzoziemca latające nad ziemią wraków i biegnie do naszej planety. Aby wrócić do jego galaktyki potrzebuje do naprawy jego latający spodek. Cudzoziemiec dzieje się w pobliżu bar opuszczonych i postanawia założyć przedsiębiorstwo pod obraz z barman i badania wody. Pasek staje się popularne. Musimy czekać na odwiedzających, wykonywania zadań i w zamian uzyskać naprawy elementów latający spodek. Pomoc obcych zrekonstruować jego statek się powrotem do domu.

Rozgrywki funkcji match-3 w połączeniu z element gospodarczy w postaci "bar zarządzania". Codziennie gry gracz zbiera składników napojów, sprawia, że koktajle i zarabia pieniądze, serwującą oryginalne odwiedzający. Każdy użytkownik woli jednego lub inny napój, i jeśli wziąć to pod uwagę, że zostawię dobra wskazówka i niektórzy miły bonus.

Różne wydarzenia odbywają się w ciągu dnia gry: wynajem płatności, wizyty policji podatku, inspekcje, grzywny, power upy i premie, wakacje, które mają negatywny lub pozytywny wpływ na równowagę. Wszystko to wpływa na pasku kondycji finansowej. Gracz może wydać zarobione pieniądze do ulepszenia i rozwinięcia paska.

PUZZLE COCKTAIL ZRZUTY EKRANU