Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jewel Quest: The Sleepless Star gra
3.5348837209302
43

Jewel Quest: The Sleepless Star

Percy Park, będący głównym bohaterem w grze pt. "Jewel Quest: The Sleepless Star", dowiaduje się, że z wioski rdzennych Amerykanów został skradziony bardzo cenny kamień. Dokonał tego jakiś bardzo zachłanny oraz podstęny kolekcjoner! Przyłącz się do Percy'ego i wyrusz na niezapominalną przygodę typu Dopasuj 3 wraz z "Jewel Quest: The Sleepless Star"! The Sleepless Star jest nazwą kamienia, który musisz odzyskać i przywrócić do jego pierwotnego i prawowitego miejsca. Jeżeli jesteś zainteresowany fabułą tej gry, pobierz "Jewel Quest: The Sleepless Star" już teraz całkowicie za darmo i rozpocznij swoją misję!

JEWEL QUEST: THE SLEEPLESS STAR ZRZUTY EKRANU

JEWEL QUEST: THE SLEEPLESS STAR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Już po raz piąty, iWin, będący jednym z czołowych producentów gier, oferuje nam swoje nowe wydanie z bardzo popularnej, opierającej się na dopasowywaniu klejnotów serii pt. “Jewel Quest”. Ta najnowsza produkcja przenosi Cię wstecz czasu, abyś mógł zrozumieć dziwny kryształ o niesamowitej mocy, nazywany Sleepless Star. Cóż tu dużo mówić, “Jewel Quest: The Sleepless Star” jest tak samo ambitny jak i jego poprzednie części, a tym samym niesamowicie do nich podobny. Prawdę powiedziawszy, to naprawdę niewiele gier typu dopasuj 3 jest w stanie przekazać swoim graczom ekscytujące i przepełnione akcją historię, ale “Jewel Quest: The Sleepless Star” stanowi tutaj bardzo przyjemny wyjątek. Sama istniejąca tutaj fabuła jest bardzo interesująca i została idealnie zaprezentowana dzięki ilustracją utrzymanym w komiksowym stylu wraz ze świetnym podkładem głosowym. Jeżeli jednak nie obchodzi Cię za bardzo cała omawiana tutaj opowieść, zawsze możesz ją przeskoczyć. Musimy nadmienić jednak, że na pewno nie będziesz zawiedziony, jeśli zdecydujesz się na podążanie za scenariuszem. Bez względu na wciągającą opowieść, gra ta jest zdecydowanie zbytnio podobna do swoich poprzedniczek... Read more

Sama dusza rozgrywki została utrzymana wedle głównego zadania, należącego do każdego wydania z tej serii- będziesz musiał wyczyścić ekran gry z kryształów, przemieniając kafelki w złoto przed upływem limitu czasowego. “Jewel Quest: The Sleepless Star” posiada kilka zupełnie nowych planszy, które są w stanie podkręcić trochę wyzwanie całej gry. Mimo wszystko, produkcja ta staje się bardzo szybko zbyt przewidywalna i my osobiście nie zobaczyliśmy w niej żadnych niespodzianek podczas naszej rozgrywki. Z reguły marudzimy na inne gry tego typu, że są zbyt krótkie. Tutaj jednak, przy szcześciu rodziałach i ponad 200 planszach do wyczyszczenia, ta “podróż w czasie” okazała się dla nas zdecydowanie zbyt długa. Nic dziwnego, że wszystko zaczyna się powtarzać po przejściu pierwszych 100 planszy.

Podsumowywując, dobra fabuła oraz wpadająca w oko grafika sprawiają, że “Jewel Quest: The Sleepless Star” jest stosunkowo lepsza od swoich poprzednich tytułów. Jeżeli zatem nudzisz się i nie wiesz, co ze sobą począć w jeden z weekendów, to możesz śmiało w nią zagrać.