Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jewel Quest: The Sapphire Dragon gra
2.7606837606838
117

Jewel Quest: The Sapphire Dragon

Przygotuj się na spotkanie z kolejną, fantastyczną częścią serii gier match-3 pt. Jewel Quest! Jewel Quest: The Sapphire Dragon czeka na ciebie wraz ze Świątynią Życzeń i zgrają okrutnych piratów! Podróżuj po świecie i ciesz się możliwością wcielania się w różne postacie obdarzone wspaniałymi zdolnościami, podejmuj wyzwania i rozwiązuj łamigłówki by zyskiwać bonusy! Spiesz się więc by pobrać Jewel Quest: The Sapphire Dragon już teraz zupełnie za darmo! Powodzenia!

JEWEL QUEST: THE SAPPHIRE DRAGON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jewel Quest jest jedną z najbardziej znanych serii gier match-3, jednak przez lata, bardziej zaawansowane gry zaczęły rzucać na nią cień Chłopaki z iWin Games Studio wciąż tym pracują i oferują nam najnowszą grę zatytułowaną Jewel Quest: The Sapphire Dragon, która zawiera mnóstwo wyzwań... Read more

Tym razem, deweloperzy opatrzyli Jewel Quest: The Sapphire Dragon długą fabułą, która wymaga od nas udzielenia pomocy grupie zmyślnych poszukiwaczy przygód pokonać zło i odkryć zaginione skarby. Choć znajdziemy tu mnóstwo zwrotów akcji i części humorystyczne, sceny przerywnikowe są zbyt nudne jeśli nie denerwujące. Gdyby nie było tu tak dużej ilości podkładów głosowych, gra byłaby bardziej znośna.

Sama gra jest dość wyzywająca, wymagająca szybkiego myślenia i umiejętności sprawnego posługiwania się myszką. Jeśli nie posiadasz tych umiejętności, powinieneś wyłączyć zegar. Proces zakańczania kolejnych poziomów posiada pewne wady, jednakże ustanawia pewien specyficzny klimat Jewel Quest: The Sapphire Dragon.

Niestety, niektóre cechy zostały przeniesione ze starej wersji. Na przykład, ten sam wygląd klejnotów. Wykonanie wizualne jest też dość staromodne i dosyć statyczne. Podkład muzyczny i dźwięki są także dość proste i sztywne.

Jeśli jesteście wielkimi fanami serii Jewel Quest, ten tytuł z pewnością wam się spodoba. Jeśli jednak nigdy nie próbowaliście gier tego typu, gra zupełnie was nie zainteresuje.